Minecraft

Minecraft

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMojang
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Minecraft

Milyonlarca kişinin oynadığı minecraft oyununu oynamak için oyunu akıllı cihaza ya da pc’ ye indirmek gerekmektedir. Oldukça keyifli olan bu oyun ile evler, binalar ya da kendinize bir dünya inşa edebilirsiniz. oyunun bir yaş aralığı bulunmamaktadır. Küçük yaşta çocuklar oynadığı gibi büyük bir çok kişi de bu oyunu oynamaktadır.

Oyun Kurulumu

Minecraft oyununu internet erişimi ile rahatça indirebilirsiniz. Minecraft oyunu android bir uygulama olduğu için akıllı cihaza da indirerek istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Yalnız android 1,6 ve üzeri sistem gereksinimi vardır. Telefona ücretsiz olan versiyonu indirip oynayabilirsiniz.

Minecraft Oyunu

Oyun ile ilgili olarak biraz daha ayrıntıya girmek gerekir ise, oyun inşa üzerine ve hayatta kalma üzerine tasarlanmış bir oyun. Hayalini kurduğumuz yaşam alanını bu oyun ile kurabilirsiniz ama bir yandan da vermeniz gereken yaşam mücadelesine hazırlıklı olmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak oynama imkanı var ama ücretsiz olan bölümde olan özellik azdır. Ücretli versiyonunu minecraft.net adresinden indirir iseniz pek çok özellikli keyifli bir oyun oynama fırsatınız olur. Başlangıç aşamasında rast gele bir dünya oluşturursunuz ama oyun ilerledikçe ve siz oyuna hakim oldukça oluşturacağınız dünyaya siz bile hayret edecek duruma gelirsiniz. Akan lavlar ve önünüze çıkacak olan canavarlara karşı her zaman dikkatli olmanız gerekir ki dünyanıza bir zarar gelmesin. Gelirse tekrar yapmanız gerekecektir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
70 kez indirildi