Minecraft Apk Son Sürüm

Minecraft Apk Son Sürüm

LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMojang
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Minecraft Apk Son Sürüm İndir

Minecraft Apk Son Sürüm indir oyunu, en basit anlatımla bloklar ile bir dünya yaratılan, dünyada halen milyonlarca oyuncusu bulunan bir oyun olarak görülmektedir. Alışılan diğer bilgisayar oyunlarının göz alıcı grafikleri ve efektlerinden öte, üst üste konan üç boyutlu bloklar ile bambaşka bir evrene geçiş imkanı tanımaktadır. Legolardan oluşan bir dünya gibi düşünülebilir. Oyunda belirli bir hikaye olmamakla beraber oyun, tüm hikayeyi oyuncunun yazması ve yine kendisinin uygulaması üzerine kurgulanmıştır.

Minecraft Nasıl Oynanır?

Server üzerinden online olarak oynanabilen minecraft oyunu, username ve password girilmeden yani online olmadan da oynanabilmektedir. Oyunun açılış ekranında tekli ya da çoklu oyuncu ile mi oynanmak istediği sorulur. Oyuncu tarafından uygun buton tıklanarak oyuna giriş yapılır. Oyunun ses ve grafik ayarlarını yapmak tamamen kullanıcının tercihine kalmıştır. Oyundaki ana amacın, yaratılan karakterin hayatta kalma mücadelesi olarak görülebilir.

Oyun İçerisindeki Yaratıklar

Oyun içerisinde zombi olarak adlandırılan düşmanlar bulunur. Bunlar örümcek, iskelet gibi farklı türlerde olabilirler. Özellikle geceleyin beliren bu yaratıklardan hem kurtulmaya çalışılır hem de çevredeki kaynakları, madenleri ve araç gereçleri kullanarak, çeşitli aletler yaparak bir yaşam mücadelesi verilir.

Minecraft Oyun İçeriği

Minecraft Apk Son Sürüm indir oyunu, alışılmış oyunlardan bir adım öndedir. Kurallar yoktur ve oyuncuya sınırsız özgürlük imkanı tanır. Direktif ve kurallar ile oyuncunun özgürlüğü kısıtlanmaz. Çok geniş, ucsuz bucaksız haritalar ile oyuncunun dilediği yere dilediği gibi gitmesi ve dilediği her şeyi yapabilmesine imkan tanınmıştır. Oyunda bir çok doğal kaynak mevcuttur. Bu doğal kaynakları bir araya getirerek çeşitli malzemeler, bu malzemeleri de bir araya getirerek daha farklı malzemeler oluşturmak mümkündür.

Minecraft Oyunu İle Neler Yapılabilir?

Minecraft oyununun, oyuncuya tamamen özgür bir dünya sunması, neler yapılabileceği hususunun tamamen oyuncuya bırakılması oyunu en cazip kılan seçenek olmaktadır. Blok küpler üzerine kurulan oyunda, her şey kırılabilir, tekrar inşa edilebilir ve toplanabilir. Toplanan materyaller istenilen yere yerleştirerek, stadyum, bina, otel, ev, araba, yeni karakterler, kısaca akla ve hayale gelebilecek her şeyi yapmak mümkündür. Tamamen kreatif becerilerin ortaya çıkmasını ön planda tutan Minecraft Apk Son Sürüm indir çok kapsamlı ve geniş bir yelpazededir.

Minecraft’ın Survival modunda ise tam tersi bir durum vardır. Olanaklar kısıtlı ve az malzeme ile mücadele vermek gerekir. Özellikle geceleri ortaya çıkan türlü türlü yaratıklardan korunmak için bir sığınağa ihtiyaç duyulur. Bunun için gereken şey, eldeki çapa ile toprağı eşerek bir ev inşa etmek için çaba göstermektir. Böylece geceleri yaratıkların ulaşmaları önlenerek, güvenli bir yerde sabahın olması beklenir. Minecraft survival daha acımasız, sert kurallı ve yaşam mücadelesinin son derece zor olduğu bir dünya sunmaktadır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
68 kez indirildi