Mimar El Sanatları Binası: İnşaat Sim’ini Keşfedin

Mimar El Sanatları Binası: İnşaat Sim’ini Keşfedin

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiOneTen Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Mimar El Sanatları Binası: İnşat Sim’ini Keşfedin

Ücretsiz oynayabileceğiniz Mimar el sanatları binası: İnşaat sim’ini keşfedin ile inşaat fikirleri konusunda benzersiz modeller yapabilirsiniz. Ağır makine kullanımı ve işçiliği yaparak sürücü olabilir ve sürüşte ustalık kazanabilirsiniz. Oyun içinde yeni tasarımlar yapmanız gerekiyor. Ağır makineleri kullanabilirsiniz. Beton mikseri, yol silindiri, kule vinci gibi aletleri kullanırken dikkatli olmalısınız.

Eski evleri kırarak yerine yeni evler ve binalar inşa ederek zaman geçirebilirsiniz. Her inşaat için farklı araç kullanarak usta olacak ve güzel yapılar ortaya çıkarabileceksiniz. Yol yapımı, kazı çalışmaları, bina yapımı ve daha birçok farklı tasarımlar için yeni malzemeler almak zorundasınız.

Özellikleri Keşfedin

Bina yapımında 3d blokları keşfederek ilerlerken yaratıcı özelliğiniz ile ağır makineleri kullanmayı çok seveceksiniz. Simülasyon oyunu olan bu oyun 4.1 andorid sürümü için uyumludur. Oyun sunucusu One Ten Games dir. Oyun yetişkinler ve çocuklar için uygun olup, reklam içermektedir. Seviye seviye ilerleyen ve her seviye zorlaşan oyun ile becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
16 kez indirildi