Micro Craft: Survival

Micro Craft: Survival

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiCrafting Survival Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Micro Craft: Survival

Mine Craft oyununun başka bir versiyonu olarak üretilmiş olan ve hayatta kalma içgüdüsü ile birlikte yaşanacak alanın inşası konusunda oyuncunun oyuna başladığı Micro Craft: Survival, tamamen ücretsiz bir şekilde akıllı telefonlara indirilebilmektedir.

Micro Craft: Survival Oyunu

3D grafik blokları ile birlikte yaşanacak alanın inşa edilmesi temeline dayalı olan oyunda geceleri çıkan zombiler, sarmaşıklar ve canavarlardan uzak durmak ve korunmak için de taş bloklardan yararlanabilmek mümkün olmaktadır.

Micro Craft: Survival Oyunu İndirme

Android işletim sistemine sahip bir cihazınız var ise bu oyunu .apk uzantısı olarak web sitelerinden ya da Google Play Store uygulamasının arama bölümüne oyunun adını girerek indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra cihazınıza kurulum aşamasını beklemeniz ve oyuna girmeniz yeterli olur.

Micro Craft: Survival Özellikleri

Oyun içerisinde ilk başlangıç anından itibaren oyuncunun kendi alanını inşa edebilmesi için gerekli olan bütün malzemelerin bulunuyor olması, yüksek seviyeleri açarak daha fazla malzemeye erişim sağlanabiliyor olması, karakterin acıktığı sırada hayvan avına çıkabiliyor olması oyunu hem görsel açıdan hem de hayatta kalma mücadelesi açısından bir çok özellikle buluşturmaktadır.

Micro Craft: Survival Teknik Özellikleri

Crafting Survival Games oyun üreticisi tarafından oyun severlere sunulan bu oyun Android 2.3 ve üzeri sürümlerde oynanabilmektedir. Oyunun en son güncelleme tarihi 15 Ekim 2017 olmakla birlikte 2.3.6 sürümü ile birlikte kullanılmaktadır.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
51 kez indirildi