Mermaid Secrets7– Save Mermaid Princess Mia

Mermaid Secrets7– Save Mermaid Princess Mia

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiJoyPlus Technology Co., Ltd.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Mermaid Secrets7– Save Mermaid Princess Mia

Rol oyunu olarak Google Play Store uygulaması aracılığı ile Android işletim sistemine sahip olan cihazlara indirilebilecek olan Mermaid Secrets7– Save Mermaid Princess Mia oyunu deniz kızı Mia’nın hikayesini konu alır. Mia’nın kaçırılması ile başlayan ve gündelik yaşantısına dair ipuçlarının verildiği oyunda oyuncunun Mia’yı kurtarması gerekir.

Verilen görevler ile birlikte oyunun gidişatına göre bir strateji belirleyen oyuncunun Mia’yı kaçıran kişiyi bulması ve kurtarması sonucunda oyunun farklı bir boyuta geçtiği görülebilir. Oyun esnasında birbirinden farklı mekanlardan ve görsel efektlerden yardım olan oyuncunun serüven yaşaması da oyunun heyecanını arttırmaktadır.

Mermaid Secrets7– Save Mermaid Princess Mia Teknik Özellikleri

Joy Plus Technology Co. Ltd. şirketi tarafından üretilmiş olan bu oyun Android işletim sistemlerinde 4.1 ile birlikte bu sürümün üstünde olan sürümlerde oynanabilmektedir. 24 Ocak 2018 tarihi ile birlikte güncellenmiş olan oyunun son güncel sürümü ise 1.0 şeklindedir. Oyun içerisinde öge satın alımı yapabilmek için minimum 7.39 TL, maksimum 14.99 TL değerinde para yatırımı yapılması gerekir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
17 kez indirildi