Masha ve Ayı: İyi geceler

Masha ve Ayı: İyi geceler

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiHippo Kids Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Masha ve Ayı: İyi Geceler

Hızla gelişen Android oyun sektörüne çocuklar için üretilmiş eğitici eğlence uygulaması Masha ve Ayı: İyi geceler de dahil oldu. Rus çizgi film karakterleri olan Masha ve koca ayıdan ilham alınarak üretilen orijinal bu oyunda çocuklar uyumadan önce masal okuma gibi aktiviteler dışında ninniler söylenebilir, hikayeler dinlenebilir ve eğitici bulmacalar çözülebilir.

Çocuk Gelişiminde Eğitici Oyunlar

Eğitici uygulamalar çocukların yaratıcılıklarını geliştirmesi ve kendilerini ifade edebilmeleri açısından önemlidir. Çünkü çocuklar için oyun bir dildir. Uzmanlara göre çocuk gelişimi küçük yaşlarda başlar. Özellikle ilk yedi yıl gelecekteki hayat için önemlidir.

Masha ve Ayı: İyi geceler isimli oyunun içeriğindeki bulmacalar, etkileşimli şarkı söyleme gibi özellikler çocukların gelişimini olumlu yönde etkileyecektir. Tüm aile bireyleriyle oynanabilen oyunda Masha ve Bear’ a yardım gerekiyor. Gece orman herkes uyuduğundan karanlıktır sadece bizim sevilen karakterlerimiz uyanıktır. Eşyaları düzene koymak, duş almak sakin ve keyifli müzik dinlemek gibi yatmadan önce yapılması gereken şeyler vardır. Bunun gibi işler için ana karakter olup maceralar hakkında coşku verici bir masal yazmak mümkündür.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
21 kez indirildi