MARVEL Şampiyonlar Turnuvası

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiKabam
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası

Mobil telefonlar için her geçen gün bir birinden eğlenceli oyunlar çıkıyor. Bu oyunlar arasında kullanıcılar tarafından en beğenilenlerin başında dövüş oyunları geliyor. Oyuncuların bu ilgisine kayıtsız kalmayan oyun geliştiriciler android işletim sistemine uyumlu olan yeni dövüş oyunu MARVEL Şampiyonlar Turnuvası oyununu kullanıcıların beğenisine sundu.

Nasıl Oynanıyor?

Oyunda marvel şirketinin kahramanlarını yöneterek savaşmanız gerekiyor. Oyunun başlangıcında 2 kahramana sahip oluyorsunuz oyunda seviye ilerledikçe farklı kahramanları yönetebiliyorsunuz. Oyunda 31 farklı karakter bulunuyor. Oyunun tek kişilik ve çoklu oyun seçenekleri mevcut çoklu oyun seçeneği ile oynamak için İnternet bağlantısına ihtiyaç duyuluyor ve Dünyanın her yerinden çeşitli seviyelerde oyuncularla mücadele edebiliyorsunuz.

Etapları Geçtikçe Yeni Kahramanlar Oyuna Katılıyor

Oyunda ilerleme çeşitli etaplar halinde oluyor. 12,seviyeye kadar 3 kahraman kullanarak mücadele edilirken 13,seviyeden itibaren 4 kişilik ekiple 25. seviyeden sonra 5 kişilik ekip ile mücadele ediyorsunuz her başarılı mücadele sonunda Altın, Seviye puanı, Bakır para gibi ödüller kazanıyor ve ödüller yardımı ile kahramanlarınızın seviyesini ve özelliklerini yükseltebiliyorsunuz. Oyun kullanıcılara keyifli dakikalar vaat ediyor.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
24 kez indirildi