Lively Craft: Master

Lively Craft: Master

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiBestKRM
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Lively Craft: Master

Oyunun amacı Mine Craft oyunu ile benzerlik göstermekle birlikte bloklar ve araç yapı malzemelerine dair oyun içerisinde birçok etmen mevcuttur. Hayalinizdeki evi yaparak içinde yaşamaya başlayabilirsiniz. Ama geceleri dikkatli olunması gerek. Oyun dünyasında yalnız değilsiniz. Aranızda birçok canavar, zombiler, iskeletler, dev örümcekler var.

Lively Craft: Master Özellikleri

Oyun “Yaratıcı” ve “Hayatta Kalma” modları ile birlikte güzel grafikler ve çok oyunculu seçimi, bloklar, araç ve inşaat için araçların 3D grafik setini, çeşitli bitki ve hayvanları, korkunç canavar ve güçlü zombileri, kurnaz iskeletleri ve büyük örümcekleri oyuncunun beğenisine sunmaktadır.

Lively Craft: Master Geliştirmeleri

Oyunun geliştirilmesi ile beraber yeni grafikler, daha fazla blok, sonsuz dünya, gün batımı ve doğumu efektleri, ay ve yıldızlar, mob yumurtalar, lav, patlamaları ve su alanlarını oyunculara sunar.

Lively Craft: Master Oyunu Nasıl Oynanır

Oyuna erişim sağlayabilmek için Android işletimine sahip olan bir cihaz gerekir. Telefona oyun mağazasından indirilecek olan Lively Craft: Master, yüklemenin ardından oyuna giriş yapılarak oynanabilmektedir.

Lively Craft: Master Teknik Özellikleri

Android 2.3 ve üzeri sürümlerde oynanabilir. Oyun sunucusu BestKRM firması olup, oyun en son 5 Kasım 2017 tarihinde güncellenmiştir. Oyunun güncel sürümü 2.4.7 versiyonu olmakla birlikte içeriğinde yer alan bir çok görsel efekte ve yeni etmenlere devamlı olarak güncelleştirme işlemi yapılmaktadır.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
48 kez indirildi