Konuşan Kedi Kimmy: Evcil Hayvan Oyunları

Konuşan Kedi Kimmy: Evcil Hayvan Oyunları

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiDigitalEagle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Konuşan Kedi Kimmy: Evcil Hayvan Oyunları

Konuşan kediler arasına yeni katılan konuşan kedi kimmy çocuklar tarafından çok sevilecek ilgi çekici güzel bir evcil hayvan oyunudur. Diğer sanal hayvan oyunları içerisinde kendine çok özel bir yer bulmayı başaran konuşan kedi kimmy süper star dünyasını keşfetmeniz için size yeni bir fırsat sunuyor. Konuşan kedi kimmy diğer konuşan kedi oyunlarından farklı olarak süslü ve şöhrete sahip ayrıca dergi kapaklarında boy boy resimleri olacak türden bir yaşama sahip oyunu indirip görevleri tamamlayarak seviye atlayabilir, elmas toplayabilirsiniz. Gün içerisinde kediniz ile özel ilgilenerek yemek yedirebilir, özel kıyafetler giydirerek makyaj yapabilirsiniz.

Hangi İşletim Sistemine Uygun

Konuşan kedi kimmy: evcil hayvan oyunları Android işletim sistemi için tasarlanmış bir oyundur. Geliştirici DigitalEagle Sırbistan’dır. Atari oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli bir oyun türüdür. Şuan ki sürümü Android 4.1 ve daha üzeri için uygundur.

Kedinize Neler Yapabilirsiniz

Sıradan bir evcil hayvan oyunu olmayan Konuşan kedi kimmy: evcil hayvan oyunları size farklı bir deneyim sunacak. Kedinizin kendi fotoğraf stüdyosu bulunuyor. Kedinizin fotoğraflarını çekebilir, onu spa merkezine götürebilirsiniz. Günlük olarak bakım ihtiyacını karşılayabilir, yıkayıp dişlerini fırçalayabilirsiniz. Her rutin bakımından sonra günlük elmasları toplayarak seviye yükselebilir ve yeni kıyafetler satın alabilirsiniz.

Oyun Ücretlimi

Konuşan kedi kimmy: evcil hayvan oyunları tamamen ücretsiz bir oyundur. Ücretsiz olarak indirim yapabilirsiniz. Kediniz için para ile alabileceğiniz özellikler bulunmaktadır. İstediğinize göre seçim yapabilirsiniz.

 

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
274 kez indirildi