Knives Out

Knives Out

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiNetEase Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Knives Out

Bu oyun macera türünün özgün bir örneği olma özelliğine sahip. NetEase Games adlı oyun firması tarafından ortaya çıkarılarak Android kullanıcılarının beğenisine sunulan Knives Out, çok oyuncuyla oynanabilen bir oyun.

Rekabetin Tadına Varmak

Knives Out oyunu 100 oyuncu ile oynanıyor. Bu 100 oyuncu, 6400 kilometrekarelik bir alana yayılmış halde bulunuyor. Oyun; terk edilmiş evlerin olduğu bir bölgede ve ayrıca bir sanayi bölgesinde geçiyor. Bu alanlar çeşitli araç gereçler ve silahları bulmak için detaylıca aranmak ve oyuncunun avucunun içi gibi ezberlenmek zorunda. Bulunan silahlar ile araç ve gereçler ile diğer oyuncularla girişilen mücadele neticesinde zafer geliyor. Kısaca ifade etmek gerekirse, 100 oyuncudan yalnızca en başarılı ve en sabırlı olan bu oyunun sonunda kazanıyor.

Kazanmak Oyuncunun Yöntemlerine Kalmış

Oyuncu ne şekilde kazanacağına tamamen kendi karar veriyor. Herhangi bir doğru yöntem veya doğru taktik yok. İster pusu kurarak, ister saldırarak ya da ister bekleyerek ister harekete geçerek. Burada tek ölçüt oyuncunun izlediği strateji ve kazanma azmi.

Takım Çalışması ile de Oynamak Mümkün

Oyuncuların mutlaka bireysel olmasına lüzum yok. Takım çalışması neticesinde de pekâlâ galip gelmek mümkün. Bunu sağlayabilmek için oyunda sesli sohbet özelliği de yer alıyor. Bu sayede oyuncular stratejilerini kendi aralarında belirleyerek kendilerine göre yönetme fırsatı buluyorlar. Böylelikle zafere ulaşmak daha kolay oluyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
46 kez indirildi