Kızlar Elişi ve İnşaatı

Kızlar Elişi ve İnşaatı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiCrafting And Building Games For Girls Adventure
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Kızlar Elişi ve İnşaatı

Bu oyun, sadece eğlendirme fonksiyonundan ibaret değildir. Aynı zamanda yaratıcılık kazandırması ve çocukların zekâlarına katkıda bulunması açısından da oldukça faydalı bir uygulamadır. Bloklar ile oynanan bu oyunda bir evden şehrin tamamına kadar inşa etmek mümkün. Aynı zamanda sadece inşa edilenler değil oyundaki insan ve hayvanlar da bloklardan oluşmakta. Ayrıca inşa edilen binalarda hem iç cephenin hem de dış cephenin tasarımını yapmak mümkün.

Hayatta Kalma Modu

Hayatta kalma modunda oynanırken amaç korkutucu çete ve düşmanların üstesinden gelmektir. Bu amaçla oyun dâhilinde bulunan çeşitli materyaller toplanarak sığınak, silah ve zırh benzeri eşyalar hazırlanır. Elbette bu materyallerin de tamamı bloklardan oluşacaktır. Oyun her ne kadar çocukların zekâsını geliştirmeye yönelik bir oyunmuş gibi dursa da strateji oyunu da olma özelliğinden dolayı yetişkin insanlar tarafından da pekâlâ oynanması mümkün.

Hayaldeki Evreni İnşa Etmek

Bu oyunda oyuncu kendine has bir evren, kendine has bir yaşantı inşa edebiliyor. Tek ölçüt oyuncunun hayal gücü. Aynı zamanda bu noktada dikkat edilmesi gereken oyuncuların bu inşayı gerçekleştirirken düşmanları ve kendisine zarar verme amacındaki çeteleri de ihmal etmemesi.

Gerçek ile Hayal Bir Arada

Oyun dâhilinde hem gerçek hayat hem de hayal dünyası iç içe bulunuyor. Örneğin inek, kedi, at gibi hayvanların yanı sıra ejderha ve canavar gibi hayvanlar da oyunda mevcut.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
46 kez indirildi