KıYAMET KOMBAT ARENA

KıYAMET KOMBAT ARENA

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiUGAMEHOME TECHNOLOGY
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Kıyamet Kombat Arena

Android uygulama sürümü 4.0.3 ve üzeri için geçerli olup güzel bir aksiyon oyunudur. Çok popüler olan oyunda gelecek için çarpışmaya hazır olmalısınız. Gerçek zamanlı FPS aksiyonuna sahip oyunda şampiyonluk için yarışacak aksiyon hiç bitmeyecek bir şekilde tasarlanmıştır. Kıyamet Kombat oyunu aksiyon düşkünü kişiler için harika bir seçenek olacaktır.

Oyun Özellikleri

Oyun içerisinde seçilebilecek birçok silah seçeneği bulunmaktadır. Düşmanlardan kurtulmak için takım modu ile arkadaşlarınızla birlik olabileceksiniz. Yaşayan ölüler olması halinde takım arkadaşlarınızla savaşmak zorunda kalacaksınız. Sürükleyici gerçek zamanlı farklı bir oyun türü olan kıyamet kombat ilerleyişi ile sizi hiç sıkmayacak türde bir oyun.

Oyun İçindeki Yenilikler

Kıyamet kombat oyunu içi yeni eklentiler yapılarak oyun daha zevkli hale getirilmiştir. Oyun içerisine harita eklentisi, dorene şafak kartalı, daha güçlü silahlar, terör modu, bonuslar, sürprizler, patron modu, thor çekici, yeni canavar gibi birçok farklı eklentiler yapılarak daha zevkli oyun oynama imkânı sunulmuştur.

Oyun İletişim

Ugamehome Technology Limited şirketi tarafından sunulan oyun içinde herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda iletişime geçebileceğiniz sosyal medya hesapları ve mail adresi bulunmaktadır.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
1580 kez indirildi