Kim Yakın – Tahmin Bilgi Yarışması

Kim Yakın – Tahmin Bilgi Yarışması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMarul Creative
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Kim Yakın – Tahmin Bilgi Yarışması

Kim Yakın adındaki oyun tamamen doğru bilmeye yönelik bir oyun değildir. Elbette tesadüf eseri olarak kimi zaman tahminler doğru da çıkabilir ancak oyunun konsepti, hemen hemen hiç kimsenin bilemeyeceği sorulara yönelik tahmin yürütmektir. Bu oyun iki oyuncu arasında oynanır. Sorulan soruların cevabına en yakın tahmini yapan oyuncu puan kazanmış sayılır. Özetle oyundaki sorular oldukça zor, ancak oyunun oynanışı ve oyunda galip gelmek son derece kolaydır.

Sosyalleşmeye Yardımcı

Bu oyun arkadaşlar arasında oynandığı gibi hiç tanınmayan kimseler ile de oynanabilir. Bu yönüyle de yeni oyun arkadaşlıkları edinmek ve hiç tanınmayan kimseler ile eğlenceli bir bilgi yarışmasında yer almak son derece zevki olacaktır. Tekrar belirtilmesi gerekir ki, karşıdaki kim olursa olsun iki tarafın da soruları bilme zorunluluğu yoktur. Yalnızca tahminin diğer oyuncudan daha tutarlı olması kâfidir.

Ücretsiz Uygulama

Bu eğlenceli bilgi yarışması kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuştur. Bu ücretsiz uygulamada kişiler kendilerine özel profiller yaratırlar. Bu profiller ile diğer oyunculara oyun isteği gönderilir veya diğer oyunculardan gelen oyun istekleri kabul edilir. Aynı zamanda oyun Türk kökenli ve yüzde yüz Türkçedir.

Sıralamayı Yükseltmek

Oyunda rekabeti ateşleyen unsur sıralamadır. Her oyuncunun topladığı altınlar ve kazandığı kupalar ile bu sıralama belirlenir. Kullanıcıların bu altınları ve kupaları, kazandıkları oyunlar neticesinde toplaması mümkündür.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
25 kez indirildi