Kim Milyoner 2018

Kim Milyoner 2018

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiYNR Studios
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Kim Milyoner 2018-15 Bin Soru

Kim Milyoner Olmak İster, tüm Türkiye’de hatta farklı farklı isimler ile dünya çapında oldukça popüler olan bir bilgi yarışmasıdır. Hem sunucuları hem de kazandırdığı miktarlar ile hayli meşhur olan bu yarışmanın eğlence amaçlı sürümü bundan böyle telefonlara da taşınıyor. 2018 yılında ait 15 bin soru ile kullanıcıların hizmetine sunulan yeni uygulama, yarışmanın gerçek yaşamdaki formatına da oldukça benziyor. Üstelik oynayanların hem zekâsını hem de bilgisini sınıyor.

Yeni Jokerler

Gerçek formata çok benzemesinin yanında bazı eğlenceli değişiklikler de elbette mevcut. Bu değişikliklerden bir tanesi de joker hakları. Oyunda toplamda beş adet joker bulunuyor. Bunlar seyirciye sorma, telefonla joker, soru değiştirme, çift cevap ve yüzde elli joker haklarından ibaret.

Geniş Soru Havuzu

Oyunda yer alan son derece geniş soru havuzu sayesinde bir defa oyuncunun karşısına çıkan soru ikinci defa çıkmıyor. Bu da oyunun profesyonelce hazırlanmış olduğunu kanıtlar nitelikte. Ayrıca bu sayede oynayan kişinin de gözünde yapmacık bir intiba ortaya çıkarılmamış oluyor. Öte yandan tüm soruların uzmanlar tarafından hazırlanmış olması da oyuna bambaşka bir hava katıyor.

Gerçek Yarışmalar ile Bağlantısı Olmayan Bir Uygulama

Oyun yalnızca hoşça vakit geçirmek amacıyla kullanıcılara sunulmuştur. Gerçek hayattaki yarışmalar ile format olarak benzerlik gösterse de gerek logo, gerekse müzik ve grafik, gerekse genel nitelik bakımından gerçekle ilişiği bulunmaz.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
37 kez indirildi