Kelime Oyunu : Sözcük Bulmaca

Kelime Oyunu : Sözcük Bulmaca

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiAndrobros
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Kelime Oyunu: Sözcük Bulmaca

Bulmaca severlerin, zihnini güçlendirmek isteyenlerin aradığı tarzda bir oyun. 5×5’lik bir alan üzerine yerleştirilmiş harflerle, karışık haldeki 12 kelimeyi en hızlı şekilde bularak skor tablosunda en üstte yer alın. Bulduğunuz kelime ne kadar uzun olursa ve kelimeyi bulmak için harcadığınız süre ne kadar az olursa o kadar çok puan toplayabilirsiniz.

Online Oynayın Listede Birinci Olun

Kelime Oyunu ile online (Çevrim içi) oynayarak topladığınız puanlara göre sıralamada yer edinebilirsiniz. Oyun oynarken oluşturduğunuz kelime ve bu kelimeleri bulurken harcadığınız süreye göre topladığınız puanlar sunucu üzerinden sıralamaya eklenir. Bu sıralamada en iyi puan toplayanlar, günlük, haftalık ve tüm zamanlar olarak çeşitli sıralamalar ile online oyunda gösterilir. Kelime Oyunu: Sözcük Bulmaca oyunu çevrim dışı olarak da oynanabilir. Offline (çevrim dışı) oynanan oyunlarda aldığınız puanlar, online puan sıralamasına eklenmez.

Hem Süre, Hem Diğer Oyuncular Rakibiniz Olacak

Kelime oyunu ile oynadığınızda kelimeyi en kısa sürede bularak zaman puanınızı yüksek tutun. Online oyun oynadığınızda sadece süre ile değil, aynı zamanda başka oyuncularla da yarışacaksınız. Onları geçmek için En uzun kelimeyi, en kısa sürede bulup oyunun lideri siz olun.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
22 kez indirildi