Kelime Cambazı

Kelime Cambazı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiLibra Softworks
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Kelime Cambazı

Kelime oyunları oynamak isteyen kişilerin son zamanlarda en çok tercih ettiği oyunlardan biri kelime cambazı oyunudur. Bu oyunu Android işletim sistemine sahip olan telefon ya da tabletlere indirdiğinizde, istediğiniz her yerde rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oyun Özellikleri

Kelime cambazı oyununda asla süre sıkıntısı yaşanmıyor. Oyunu oynayanlar istedikleri gibi oyunu açıp, içinde mevcut olan bölümleri sırası ile oynayabiliyor.

Kelime Cambazı Oyunu Nasıl Oynanır?

Kendine özgü oyunlar içerisinde yer alan kelime cambazı, kişilere verilmiş olan harfleri birleştirmek kaydıyla 3, 4, 5 ve 6 harflik kelimeler bulmaya çalışacaklar. Elde edilecek kazancın yükselmesi için bir o kadar fazla harf ile kelime oluşturulması gerekiyor.

Seviye İlerlemenin Yolları

Kelime cambazı oyununda gerekli olan puanın toplanmasının ardından oyuncular bir sonraki seviyeye geçebilecek. Sonraki seviyede ise harf seçenekleri arasından en yüksek puanlı kelimeleri bularak, bu sayede de seviyeleri hızlı bir şekilde ilerletebilecekler.

Oyun İçerisindeki Detaylar

Kelime cambazı oyununun içerisinde 1’den başlayarak 300’e kadar devam eden zorluk seviyeleri bulunmaktadır. Bu oyunda kişiler isterse eski seviyeleri yine oynayabilirler, isterlerse yeni bölümleri oynamaya geçebilirler. Kelime cambazı oyununda gerekli olan, oyunculara verilmiş olan harfler ile bölümde istenen sayıda kelimenin bulunmasıdır. Böylelikle kişiler onlara verilen harfleri çok iyi bir şekilde inceleyecek ve sonrasında bunların arasından istenilen sayıdaki kelimelerin ekran üzerinde çıkması ile birlikte bir sonraki seviyeye geçebileceklerdir. İlk seviyelerde oyun çok kolay görünse de, ilerleyen seviyelerde kelimelerin bulunması zorlaşacaktır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
45 kez indirildi