Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve

Jurassic Survival Island: ARK 2 Evolve

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGameFirst Mobile
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Soluksuz Macera 3D Kalitesi İle Bu Oyunda

Hayatta kalma mücadelesi jurassic survival Island ARK 2 Evolve androidlerde yer alıyor. Macera dolu bir oyun için soluksuz oynayacağınız oyunda önünüze birbirinden farklı dinazorlar ve yırtıcı türleri çıkıyor. Oyunu 3D olan oyunda sandıkları açarak içindeki özel eşyaları alıp kullanabilirsiniz. Farklı bölümlerde adadaki tehlikelere hazır olun. Elinizdeki silahları kullanarak karşınıza çıkan tehlikelerden kendinizi koruyabilirsiniz. Adanın her bölgesi tehlikelerle dolu bu tehlikelerden kendinizi koruyarak oyunda ilerleyebilirsiniz. Hemen uygulamayı indirerek macera dolu adada mücadeleye başlayın.

Tehlikeli Adada Tek Başına Mücadele

Yırtıcı dinozorlarla dolu bir ada ve sadece siz bu maceranın içindesiniz hayatta kalmak için tek çareniz var oda karşınıza çıkan dinozorları yok etmek ve mücadele vermek. Oyunda ses kalitesi ile gerçeği aratmayan macerada yerinizi alın. Craft sistemi olan oyunda hata içeren bölümlerle ilgili düzenlemeler yapıldığı için oyunu sorun yaşamadan oynayabilirsiniz. Harika grafiklerle süslenmiş oyunda gerçek macerayı yaşar gibi heyecan duyacak ve oldukça keyif alacaksınız.

Oyunun Kontroleri

Oyun çift parmak kullanarak oynanabilir. Henüz yeni bir oyun olarak fazla bilinmeyen oyunu seveceğinizi düşünerek indirmeniz tavsiye edilmektedir. Şimdiden heyecanın sınırı olmayan oyun Jurassic survival ısland ARK 2 Evole ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamacaksınız. Bu oyunu android telefonlarınıza indirerek kolaylıkla oynayabilirsiniz. Uygulamada indirme sorunu yaşarsanız talimatlara göre uygulamayı tekrar indirmeyi deneyebilirsiniz. Kontrol ve macera sizin elinizde.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
24 kez indirildi