Jungle Monkey Run

Jungle Monkey Run

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üreticimarble.lab
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Jungle Monkey Run

Jungle Monkey Run, android işletim sistemini kullanan, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlar için tasarlanmış mario benzeri bir koşu ağırlıklı tamamen ücretsiz macera oyunudur.

Oyunun Konusu

Jungle Monkey Run oyununun konusu, maymun bobo’nun sevgilisini kurtarmak için yaşadığı serüvenler, bobo amacına ulaşmak için 5 adet ada boyunca zıplamalı, koşmalı ve yoluna çıkan altın, muz ve ödülleri toplamalı. Bobo, muzları topladığında mutlu oluyor ve daha hızlı hareket ediyor. Ormanda maymun bobo’nun karşısına çıkan hayvanlar, hem engelleme hem de oyunu kaybetmeye neden oluyor. Bütün seviyelerin 3 yıldızla geçilmesi gerekiyor.

Oyunun Özellikleri Ve Gereksinimleri

Jungle Monkey Run oyunun özellikleri; basit kontrol imkanı, çiçeklerin zıplatma özellikleri, muz yaprakları suda kayma imkanı veriyor, örümcek ağından kaçma gerekliliği ve 40 harika seviye olarak sayılabilir. Oyunu oynayabilmek için 1,6 android sürümü ve en az 4 megabayt depo alanı gerekiyor ayrıca oyun için internet bağlantısı gerekmiyor.

Oyunun Grafiği

Jungle Monkey Run oyunu grafik olarak oldukça iyi tasarlanmış ve renk uyumu olağanüstü güzellikte kullanılmış. Görsel olarak kullanıcının gözünü yormayan ve dikkatini oyuna vermesini sağlayan öğeler kullanılmış.

Oyun Kontrolleri

Oyunun kontrolleri oldukça basit, farenin sol tuşuna basılınca maymun zıplıyor, daha yükseğe zıplamak için sol tuşa basılı tutmak gerekiyor. Engellerden saklanmak için ise, hold tuşuna basılıyor ama bu da maymun bobo’nun hızını yavaşlatıyor. Diğer bütün hareketler yön tuşları ile idare ediliyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
30 kez indirildi