Jawaker Trix, Tarneeb, Baloot & More

Jawaker Trix, Tarneeb, Baloot & More

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiJawaker
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Jawaker Trix, Tarneeb, Baloot & More

Kâğıt oyunları kategorisinde yer alan, Android işletim sistemine sahip cihazlarda Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilecek olan Jawaker Trix, Tarneeb, Baloot & More oyunu birbirinden farklı ve eğlenceli yönleri ile oyuncuları bekliyor.

Jawaker Trix, Tarneeb, Baloot & More Oyunu

Tahmin oyunları ve yarışmaları barındıran bu oyunda arkadaşlarınızı davet ederek ücretsiz çevrimiçi bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Özel sohbet özelliği ile birlikte zevkli ve dünyanın her yerinden kişiler ile sohbet edebilir, yarışmalar aracılığıyla 2.000.000 adet kart arasından rekabete atılabilirsiniz.

Jawaker Trix, Tarneeb, Baloot & More Özellikleri

Ücretsiz, gerçek kişilerle çevrimiçi oyun oynayabilme, sohbet edebilme, günlük yarışmalarda eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilme, Facebook gibi sosyal medya araçları üzerinden arkadaşlar ile oyun oynayabilme özelliğine sahiptir.

Jawaker Trix, Tarneeb, Baloot & More Gerekenler

Oyunun oynanabilmesi için bir masa etrafında 4 adet gerçek oyuncunun toplanması gerekir. Eğlenceli bir atmosfer sunan oyun tamamen kart sayabilme ve tahmin edebilme yeteneği ile birlikte geçmekte ve oyunun eğlence ve heyecan faktörünü arttırmaktadır.

Jawaker Trix, Tarneeb, Baloot & More Teknik Özellikleri

Jawaker firması tarafından üretilmiş olan bu oyun içinde öğe satın almak için 2,80-394,99 TL değerinde bir para ödenmesi gerekir. 4.1 ve üzeri sürümlerde oynanabilen oyun en son 8 Aralık 2017 tarihinde güncellenmiştir.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
18 kez indirildi