Hungry Shark Evolution v4.8.0 mod

Hungry Shark Evolution v4.8.0 mod

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiUbisoft Entertainment
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Hungry Shark Evolution v4.8.0 mod apk

Hungry Shark Evolution Android akıllı cihazların vazgeçilmez popüler oyunlarından biridir. Sadece Android sürümünde değil IOS ve Windows sürümlerinde de oynanabilmektedir. FGOL stüdyosu oyunun yapımından sorumlu stüdyodur. Ubisoft ve Future Games of London ortaklığı ürünüdür. 1 Ekim 2012 tarihinde piyasaya sürümü gerçekleşmiştir. Aksiyon oyun türü grubundadır. Oyunun en kısa tanımla konusu; köpekbalığının hayatta kalma mücadelesidir. Oyun piyasaya sürüldüğü andan itibaren kullanıcılar tarafından oldukça fazla beğenilmiş ve büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Oyun play store ve app store üzerinden milyonlarca kez indirilmiştir.

Hungry Shark Evolution Oyunu

Bu oyunun ana teması, köpekbalığının bulunduğu denizin derinlerinde avlanıp, beslenerek hayatta kalmasıdır. Köpekbalığı kontrolü oyunu oynayan oyunculardadır. Oyun içerisinde çeşitli görevler bulunmaktadır. Oyunda yalnızca tek tür değil bir çok türde köpekbalıkları bulunmaktadır. Bulunan köpek balıklarından başlıcaları; Resif Köpek Balığı, Camgöz Köpek Balığı, Çekiç Köpek Balığı, Kaplan Köpek Balığı, Büyük Beyaz Köpek Balığı ve Katil Çene Köpek Balığı gibi çok çeşitli köpek balıkları bulunmaktadır. Oyuncular seviyelerine göre diledikleri köpekbalığını seçebilmektedirler. Ayrıca Electro Shark, Ice Shark ve Rabo Shark gibi özel türde olan köpekbalıkları da bulunmaktadır. Dev yengeç öldürülmesi ve denizaltı patlatılması en zorlu görevlerinden birkaçıdır.

Hungry Shark Evolution Nasıl Oynanır?

Oyunda saldırgan bir köpek balığı bulunmaktadır. Oyuncuların amacı sahil yolu bitmeden önce yüksek puanlar toplamaktır. Köpekbalığı saldırgan bir yapıda olduğu için oyun içerisinde bulunan gemileri patlatmaktadır. Oyun içerisinde tehlikeli düşmanlar da bulunmaktadır. Oyun sırasında oyunun içerisinde bulunan askeri birlikler saldırıda bulundukları sırada oyuncular da köpekbalığını kaçırıp saldırıda bulundurmalıdırlar. Köpekbalığının yönetimi ve kontrolü tamamen oyuncuların elindedir.

Hungry Shark Evolution Hileleri Nelerdir?

Hungry Shark Evolution oyunu için çok çeşitli hileler bulunmuştur. Oyunlarda hilelerin yapılma ve kullanılma sebepleri oyun içerisinde yaşanan bazı sıkıntılardır. Örneğin mod apk hilesi demek oyun içerisinde yaşanan sıkıntıları çözmeye yönelik bir hiledir. Oyun içinde bulunan maddi sıkıntıları çözmek üzere mod apk hilesi geliştirilmiştir. V4.8.0 mod apk demek para hilesi bulunan apk demektir. Mod apk hilesi oyun içerisinde var olan paranın ve elmasın sınırsız olmasıdır. Ayrıca oyun içerisindeki secret arena bu hile ile açık hale gelmiştir. Robot köpek balıklarının kullanılabilir hale gelmesi de ayrıca bir avantajdır. Bu hile sayesinde oyuncular istedikleri köpek balıklarını seçip oyuna dahil hale getirebilmektedirler. Satın alınan köpek balıkları oyuncuların diledikleri şekilde geliştirilebilmektedirler. Bu sayede köpek balıkları daha özel hale gelmektedirler. Hungry Shark Evolution v4.8.0 sürümünün gelme sebebi oyun içerisinde meydana gelen bazı aksaklıkları çözmektir. Bu sürüm güncellemesi geldikten sonra oyunda iyileşmelere gidilmiştir. Oyunun grafikleri artık çok daha bir hale gelerek 3D olmuştur. Ayrıca oyunun sahip olduğu ses kalitesi de oldukça iyileştirilmiştir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
35 kez indirildi