Hotspot Shield

Hotspot Shield

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiAnchorFree GmbH
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Hotspot Shield

Vpn tabanlı bir yazılım olan Hotspot Shield ile çevrim içi gizliliğiniz korunarak internet üzerinde sizler için tehlike oluşturabilecek zararlı yazımlara karşı sizi koruyacaktır. Erişime engellenmiş sitelere girmek için dns ayarlarınızı değiştirmeye gerek kalmadan Hotspot Shield ile kolayca girebilir ve rahatça gezinebilirsiniz. Hotspot Shield ile ip adresiniz gizlenerek internet anonim olarak internet sayfalarında dolaşabilir ve bilgileriniz gizli tutularak kötü amaçlı yazılımlardan korunabilirsiniz.

Hotspot Shield Ne İşe Yarar?

Hotspot Shield kullanarak güvenli bir şekilde internette dolaşabilir ve yasaklı veya erişim engeli olan sitelere rahatça girebilir ve hiçbir kısıtlama oldan dolaşabilirsiniz. WİFİ bağlantılı alanlardan gelen saldırılara karşı korunma sağlar. Çevrim içi kişisel bilgilerinizi koruma altına alarak şifrelerinizin çalınmasını engeller.

Kolay Kurulum Ve Kolay Kullanım

Hotspot Shield kurulumu ve kullanımı benzerlerine göre oldukça basittir. Karışık olmayan ara yüzü sayesinde tek tuşla Hotspot Shield uygulamasını açabilir ve kullanmak istemediğinizde yine tek tuşla uygulamayı kapatabilirsiniz.. İOS ve Android yazılımlı telefonların tüm modelleri ile uyumludur. Hem akıllı telefonlarda, hem bilgisayarlarda kullanılabilir.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
18 kez indirildi