Hangi Dizi ?

Hangi Dizi ?

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üreticiyee apps
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Hangi Dizi? (En Çok İzlenen Diziler)

Diziler gerçek dünyadan uzaklaşmanızı sağlayan, bir nebze de olsa gününüze değişiklik katan eğlence aracılarıdır. Özellikle ev hanımlarının gün gün takip ettikleri farklı içeriklere sahip diziler söz konusudur.

İzlenme Tercihi Yüksek Olan Diziler

Farklı kanallarda, farklı konulara hâkim olsalar da her dizinin ayrı bir fenomeni vardır. Hafta hafta takip edilen dakikası bile kaçırılmayan işte o diziler; İstanbullu gelin, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, kadın, kalp atışı, Meryem, vatanım sensin dizileri izlenme oranlarına göre başı çekiyor. Her dizi farklı bir konuyla evlere misafir olsa da, genç yaşlı demeden herkesin ilgisini çekiyor.

Başlıca nedeni hayat koşullarından sıkılan, evde oturmaktan bunalmış, sadece kendine has vakit geçirmek isteyen kişilerin kafalarının içeresindeki olumsuz ve stresli düşüncelerden kurtulmak istemesidir. Gerçek olunmadığı, hayal ürünün olduğu bilinmesi halinde bile kişiler yine de dizi izlemekten kendini alamaz.

Dizilerin En Sevilen Yönleri Nelerdir?

Komedi içerikli diziler oldukça keyifli zaman geçirme aracıdır. İzlerken keyif alınır hatta arkadaşlara dahi haber verilir. Bu neşeli anı yakınlarınızla da paylaşıp gülmek istersiniz. Farklı bir dünyadır dizi âlemi. Bazen kendinizi sahnede hisseder, o karakterde kendinizi yaşarsınız. Ne kadar da size benzediğini düşünür küçük bir gülümseme sebebi bulursunuz.

Dizilerin takip edilme sayısı sadece televizyondan değil sosyal medya hesaplarından da mümkün. Artık kolaylıkla dizi oyuncularına erişebiliyorsunuz. Yaşamlarına dair bilgiler edinebiliyor, ev ortamlarını görebiliyor, uzakken size yakın olabiliyorlar.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
25 kez indirildi