GTA San Andreas

GTA San Andreas

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiRed car Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

GTA San Andreas

Gta San Andreas bilgisayar oyunu Rockstar North adlı oyun geliştirme şirketi tarafından tasarlanmıştır. Gta San Andreas adlı oyun aynı zaman da Grand Theft Auto adındaki aksiyon macera oyun serisinin devamı olan bir oyundur. Gta kısaltması adı ile bilnen oyunun üçüncü oyunu olan Gta San Andreas oyunu 2002 yılında piyasaya sürülmüştür. Gta San Andreas oyunun programcılığını yapımcı ve aynı zaman da yönetmen kimliğiyle bilinen David Jones ve İskoçyalı oyun tasarımcısı Mike Dailly yapmıştır.

Oyunun Konusu

Oyunun ana karakteri “CJ” takma adı ile bilinen Carl Johnsondır. Oyun 1992 yılından 1997 yılına olan zamanları anlatmaktadır. Grove caddesinde yaşamakta olan çete ailelerinin dağıldığını öğrenen CJ, temelli olarak Los Santos’a dönme kararı alır. Cj görünümü ile oynanmaktadır. Los Santos`ta CJ çok düşük bir para ve gelişmemiş özellikleri ile oyuna başlar. Gelen görevlerin yapılması ile ana karakterde gelişmeler gözlemlenmektedir. Oyunda üç büyük şehir bulunmaktadır.

Las Venturas çölün ortasında olan bir şehirdir. Büyük bir bölümü kumarhane bölgesini içermektedir. Bunun dışında tuhaf yerleri de bulunmaktadır. Area 69 ve hayalet kasabalar oldukça tuhaf yerlerdir. San Fierro belirgin yokuşlardan oluşan bir şehirdir. San Fierro da tramvaylar vardır. Oyunun açılışının yapıldığı şehir olan Los Santos şehri en büyük ve en kalabalık olan şehirdir. Üç bölgesi vardır. Ayrıca suç oranları son derece fazladır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
54 kez indirildi