Grand Craft Auto: Block City

Grand Craft Auto: Block City

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiReflekt Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Grand Craft Auto: Block City

Grand Theft Auto V ve Minecraft gibi dünyaca tanınan oyunlara benzerliği ile Android işletim sistemlerinde yer alan Grand Craft Auto: Block City oyunu üçüncü şahıs aksiyon oyunlarından bir tanesi olarak Google Play Store içerisinde yer alıyor.

Grand Craft Auto: Block City Oyun Modu

Oyun içerisinde iki adet farklı mod yer alıyor. Tekli bir şekilde oynamak isteyen oyuncular için macera modu ve çevrim içi bir şekilde diğer oyuncularla birlikte oynanılmasına olanak sağlayan PvP modu. Bu modlardan isteğini seçebilme şansına sahip olan oyuncuları her iki seçenekte de büyük bir eğlence bekliyor.

Grand Craft Auto: Block City Macera Modu

Oyunun macera modu şehir içerisinde göreve çıkabilen Trevor karakterinin Minecarft versiyonu ile oyuncular karşı karşıya geliyorlar. Rakip alanda yer alan polisler, çeteler ya da her türden silaha sahip olan ordular ile savaşa giriliyor.

Grand Craft Auto: Block City PvP Modu

Senaryoların kısıtlı tutulduğu ancak aksiyonun daha fazla olduğu çevrim içi PvP modunda ise diğer oyuncuların yüzlerini görmek ve aralarında en iyisi olabilmek için savaşmak gerekiyor. Karakterin yüzünü değiştirerek tanınmayacak şekilde bir strateji geliştirmek ise mümkün.

Grand Craft Auto: Block City Oyunu

Birçok aksiyon oyunu arasında oyun severlerin tercih ettiği bu oyun grafikleri, görsel efektleri ve eğlenceli olan oyun kurgusu ile birlikte Android uygulama dâhilinde kullanıcıların keyifli bir şekilde oyun oynamasına fırsat sunuyor.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
28 kez indirildi