Fruit Chocolate Cake Cooking

Fruit Chocolate Cake Cooking

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiChic World
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Fruit Chocolate Cake Cooking

Bir pişirme oyunu olan Fruit Chocolate Cake Cooking, oyuncuyu yönlendirerek ne yapması gerektiğini tarif eder. Bir yandan da neyin nasıl yapılacağını öğrenmeye imkan tanır.

Ücretsiz

Android tabanlı işletim sistemine yüklenebilecek uygulamalar içerisinde yer alan Fruit Chocolate Cake Cooking, ücretsizdir. Kolayca yüklenir ve kurulur. Renkli arka plan ve eğlenceli müzikler ile oyun keyfini katlar. Oyunu oynamak ise, yönlendirmeler takip edildiğinde oldukça basit ve eğlencelidir.

İki Önemli Nokta

İlk aşamada pastanın ana malzemesi olan kek hazırlanır. Hamur karıştırılır ve talimatlar ile devam eder. Bu talimatların eksiksiz yerine getirilmesi ile kek pişmiş olur. Ardından süsleme kısmı başlar. Pastanın üzerine gerekli süsler konularak, muhteşem bir ürün ortaya çıkartılır. Fruit Chocolate Cake Cooking ile pişirilenler gerçek tarifler gibidir.

Öğreticidir

Yemek pişirmeye dair becerilerin geliştirmesini sağlar. Oyunda öğrenilen tarifler günlük hayatta uygulanabilir. Lezzet esastır. Fruit Chocolate Cake Cooking pasta tasarlamayı öğretir. Oyuncunun kendisine ait mutfak yeteneklerini ortaya çıkartır. Özellikle süsleme aşaması, oyuncunun kendisine bağlıdır. Pasta süslemenin de bir sanat olduğu düşünülürse, dekorasyon ve görsel becerilerin boyutu belirlenir ve hatta geliştirilir.

Her Yaş İçin Uygun

Fruit Chocolate Cake Cooking küçük çocuklardan yetişkinlere herkes tarafından oynanabilir. Şiddet içermeyen bir oyun olduğu için küçük çocuklar için sakıncalı görüntüler içermez. Aksine, mutfak bilgilerinin gelişmesine yardımcı olur. Minik pasta şeflerinin elinde daha renkli pastalar oluşur.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
14 kez indirildi