Food Truck Chef™: Cooking Game

Food Truck Chef™: Cooking Game

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGame Alliance
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Food Truck Chef™: Cooking Game

Google Play Store üzerinden ya da web sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde Android işletim sistemine sahip olan bir cihaza yüklenebilecek olan Food Truck Chef™: Cooking Game oyunu gıda kamyonunda yemek yaparak satış işlemi gerçekleştiren bir karakterin yönlendirilmesini sağlamaktadır.

Food Truck Chef™: Cooking Game Oyunu

Dünya çapında seyahat ederek ve gıda kamyonu çılgınlığını yayarak bir restoran yapabilirsiniz. Kahve, Pizza, Sandwich, Cake, barbekü, Burger, Patates Kızartması vb gibi lezzetli yemekler ve tatlıları şaşırtıcı tariflerle iyi bir şekilde pişirmek için çeşitli malzemeler kullanılan oyun yemek oyunları severlerin beğeneceği türden.

Food Truck Chef™: Cooking Game Özellikleri

Eşsiz yemekler ve malzemelerle yüksek seviyeleri açma, daha iyi bir şef olmak için mutfağı yükseltme ve yeni öğelerin kilidini açma, yeni bir görünüm ile gıda kamyon için müşteriler üzerinden fazla ipucu almaya devam ederek görünümü özelleştirme gibi birçok özellik oyun içerisinde yer alır.

Food Truck Chef™: Cooking Game İzinleri

Oyunun cihaza yüklendikten sonra belirli izinleri cihaz kullanıcısından istemesi ve kullanıcının da bu izinleri vererek oyuna başlaması gerekir. İzin verilmediği takdirde oyunun ilerleyişi cihaza kaydedilmemektedir.

Food Truck Chef™: Cooking Game Teknik Özellikleri

Game Alliance firması tarafından üretilen bu oyun Android sistemlerinde 4.1 ve üzeri sürümlerde oynanabilmektedir. Oyunun en son güncellenmiş olan tarihi 11 Aralık 2017 olup, 1.2.7 sürümü ile oyun severlere sunulmaktadır.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
18 kez indirildi