Fashion Doll Dress Up

Fashion Doll Dress Up

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiPinkie Pop
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Fashion Doll Dress Up

Android telefonlar hayatımıza girdiğinden beri oyun seçeneklerimiz de çoğaldı. İnternetten oynanabilecek ya da telefona indirilebilecek on binlerce oyun boş zamanların keyifle geçmesini sağladı. Araba yarışları, yemek yapma oyunları, boyama oyunları, giydirme oyunları gibi pek çok yelpazede meraklıları ile buluşan bu eğlenceler zamanla daha da geliştirilip her yaştan insan grubuna hitap etmeye başladı.

Modayı Oyunda Yaşayın

Pek çok giydirme oyunu genellikle küçük yaşlardaki çocuklara uygun hazırlanıyor. Ancak Fashion Doll Dress Up oyunu her yaştaki insana hitap ediyor. Oyuncak bebeği istediğiniz gibi giydirebiliyor ve makyaj yapabiliyorsunuz. Boş zamanlarınızı keyifle geçirebileceğiniz bu oyunda bebeğin nasıl görüneceğine siz karar veriyorsunuz.

Onlarca Elbise Seçeneği

Boş vakitlerde Fashion Doll Dress Up oyunu ile birlikte hangi kıyafetin hangisi ile daha çok yakışacağınız siz de görebilirsiniz. Onlarca etek ve bluz seçeneği ile bebeği giydirip süsleyebilir, en trend makyaj uygulamalarını deneyebilirsiniz. Üstelik tuşları kullanmanıza gerek kalmadan kolaylıkla oyun hakimiyetini sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken giydirmek istediğiniz bebeği seçip devam etmek.

Çocuklar Güvenle Oynayabilir

Bazı oyunların çocuklar için uygun olmadığı biliniyor. Ancak Fashion Doll Dress Up oyun her yaştaki insana hitap edecek şekilde hazırlanıyor. Çocukların güvenle oynayabileceği ve hiçbir zararlı yazılım içermeyen bu oyunu indirmek de ücretsiz. Google Play Store alanından oyun ismi yazarak yaklaşık 1 dakika içinde indirip, eğlenceli zamanlar için harekete geçebilirsiniz.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
14 kez indirildi