Euro Truck Simulator 2018 : Kamyoncular Aranıyor

Euro Truck Simulator 2018 : Kamyoncular Aranıyor

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiZuuks Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Euro Truck Simulator 2018

Bilgisayar platformun da iyi bir oyuncu kitlesine ulaşan Euro Truck Simulator artık mobil oyunlardaki kullanıcılara da Euro Truck Simulator zevkini tattırmak için mobil platforma giriş yaptı. Ve bu yaptığı girişi ile mobil oyun kullanıcıları oyunu indirmek için tam anlamıyla sıraya girdi.

Euro Truck Simulator Yayıncısı

Euro Truck Simulator oyununun bilgisayar ve mobil oyun platformlarında başarılı olmasının temel sebebi bu platformlarda çok fazla tır ve kamyonculuk ile ilgili oyun görülmemesidir. Bu sebepten ötürü Euro Truck Simulator oyununun yapımcıları oyuna çok fazla güncelleştirme getirmemekteler. Euro Truck Simulator oyununu satışa sunan yapımcı firma “race games 2018” dir.

Euro Truck Simulator Nasıl İndirilir?

Euro Truck Simulator oyununu oynamak istiyorsanız para harcamanıza gerek yok. Fakat oyun içerisinde satın alınacak içerikler karşınıza çıkabilir. Bu sizin sorumluluğunuzdadır. Euro Truck Simulator oyununu indirmek için “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gltknplay.eurotruck&hl=tr” linkini kullanabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2018 Geliştiricisine Nasıl Ulaşılır?

Euro Truck Simulator oyununun hatalarını ve oyunla ilgili kendi önerilerinizi “gltknplay@gmail.com” adresine mail atabilirsiniz.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
1072 kez indirildi