Ertuğrul Gazi

Ertuğrul Gazi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiUMURO
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Ertuğrul Gazi

Son dönemin popüler televizyon dizisi Diriliş Ertuğrul dizisi temel alınarak hazırlanan oyunda amaç verilen görevleri başarılı şekilde yerine getirmek.

Oyunun İçeriği

Oyunda giderek zorlaşan 16 ayrı görev bulunuyor. Oyunda temel odak noktası haçlılara karşı verilen var oluş mücadelesi oyunda Ertuğrul gazi karakterini yöneterek karşınıza çıkan düşmanlara karşı mücadele ederek oyunun sonunda bulunan kaleye ulaşmayı hedefliyorsunuz.

Oyunun Atmosferi

Kullanılan görsel öğeler oldukça başarılı, kullanılan ok ve kılıçların seçimi ve görsellerin uygulanması bakımından oldukça başarılı bir oyun görevlerde elde edilen başarıya bağlı olarak oyun karakteriniz çeşitli yetenekler kazanıyor ve ilerleyen görevlerde bu yeteneklerden yararlanarak görevleri tamamlıyorsunuz.

Oyunun Geliştiricisi

Oyunun uygulama da yakaladığı başarı büyük oyun geliştiriciler tarafından üretildiği izlenimini veriyor. Oyunun genç bir Türk yazılımcı tarafından 6 ay gibi kısa bir süre içinde hazırlanmış olması da oyunu denemek en azından oyun hakkında bir fikir sahibi olmak açısından önemli.

Oyun Nasıl İndiriliyor?

Oyun android cihazlar için tasarlanmış ve şu an için sadece google play dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(6 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
1366 kez indirildi