Ertuğrul Gazi Amanos Dağları

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMoonstargame
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları

Bu bilgisayar oyununda Ertuğrul Gazi’nin hainlerle verdiği mücadele anlatılıyor. Ertuğrul Gazi Amanos Dağları isimli bu android uygulamalı oyun çocuklar tarafından tercih edilen eğlenceli ve zevkli bir oyundur. Oyunda heyecan dolu aksiyonlar gözlemlenmektedir. Ertuğrul Gazi’nin gerçek bir kahraman olduğu bilindiğinden, Amanos Dağlarında Haçlı ordusu, Titus ve Halep’teki ajanlar ile ve obadaki hainler ile arasında geçen zorlu ve heyecanlı mücadeleyi anlatmaktadır.

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları adlı oyuna her geçen gün yenilikler eklenmektedir. Özellikle yeni bölümlerin gelmesi, yeni özelliklerin eklenmesi ve kaldığı yerden devam eden hikâyeyi tamamlayabilmek adına her gün geliştirilme yapılmaktadır. Oyunda bazı aksaklıklar ve problemler gelişiyor olabilir. Bunun düzeltilmesi için çalışılmaktadır.

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları Oyununun Özellikleri Nelerdir?

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları oyunu yirmi iki bölümden oluşmakta olan serüvenlerle dolu bir macera oyunudur. Ertuğrul Gazi Alp’ler ile savaşması konusu işlenmektedir. Her bölümde ayrı bir hikâye işlenmekte olup her bölümü farklı bir haritayla ve farklı yollar ile takip edilerek oyunun bir sonraki bölümüne geçişi sağlanmalıdır. Gerçekçiliği yakalayan bu android bilgisayar oyununda efektler gerçekçili bire bir yansıtmaktadır. Oyunda kullanılan kılıçlar, çok gerçekçi göründüğünden, oynarken çocuklara heyecan dolu dakikalar yaşatmaktadır. Ertuğrul Gazi Amanos Dağları oyunu kaliteli bir grafik tasarımcısıyla çalışıldığından, oyunun grafikleri ve resimleri çok kalitelidir. Bu oyun için her ay ücretsiz bonus kodu verilmektedir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
168 kez indirildi