Endless Run OZ Temple

Endless Run OZ Temple

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGodOfGames Studios.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Endless Run OZ Temple

Bu oyun, her türlü Android cihaz için uygun bir koşu macera oyunu. Oyun boyunca Android kullanıcıları yeni dünyalar keşfedecek. Bu koşmaya dayalı dünyalar ejderhanın kalesindeki tavşan ve zombi, ormanda kendine yaşam alanı kurmuş bir cin ve daha nicelerinden oluşuyor. Aynı zamanda sonu olmayan bu orman koşusu, üç boyutlu özelliğe de sahip.

Oyunun Amacı

Oyundaki temel amaç aslında tüm oyunseverlerin aşina olduğu türden. Tapınakta aceleci davranarak hapsedilmiş olan prensesin kaçmasına yardımcı olmak ancak bunu yaparken tehlikelerden korunmak ve kusursuz reflekslere sahip olmak gerekiyor. Oyuncu koşu süresince hızını daima artırmak zorunda. Fakat bunu yaparken ormandaki tehlikeleri de göz ardı edemez.

Çok Hassas Hislere İhtiyaç Var

Oyunun niteliği gereği tapınakta gerçekleştirilen koşu devamlı hızlanmak durumunda. Bu sebeple hassas bir dokunma duyusu, yer çekimine karşı hassasiyet ve bir an olsun dikkatini farklı bir yere vermeme oyunda başarılı olabilmek için olmazsa olmazlar. Öte yandan oyun esnasında uçarak ve yüzerek gizli alanların keşfedilmesi de oyun tarafından belirlenmiş olan amaçlar arasında.

Endless Run OZ Temple İçin Özel Yenilikler

Hareket etmek ve zıplamak için ekranın yukarı kaydırılması yeterli oluyor. Aynı zamanda oyunda karlı bir tapınakta koşmanın keyfine varmak da mümkün. Bunun yanında oyun dahiline filmden esinlenerek ortaya çıkarılmış çarpıcı kısımlar da sıklıkla yer alıyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
18 kez indirildi