Dr. Parker : Realistic car parking

Dr. Parker : Realistic car parking

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiYeditepe Car Parking Games & Car simulator series
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Dr. Parker: Realistic Car Parking

Yeditepe car parking Games & car simülatör series tarafından sunulan oyun için android 4.0 ve üzeri sürüm gerekmektedir. Yarış oyunu seçenekleri arasında yer alan Dr. Parker: Realistic car parking oyunu için birçok yenilikler eklenerek mevcut sorunlar giderilmiştir. 20 yeni bölüm eklenmesi yapılarak 2 mod bulunmaktadır.

Standart ve özel mod ile farklı seçenekler getirilmiştir. Sürüş keyfini iki farklı hız modunda yaşayabilir ve park edebilirsiniz. Otomatik vites ile araç yönünü belirleyecek, ekran üzerindeki direksiyonu çevirerek aracın gitmesini sağlayın, fren butonu ile aracı yavaşlatabilirsiniz. Gaz butonu ile hız verebilirsiniz.

Oyun Özellikleri

Oyun içerisinde başlangıç yerinden bitiş yerine kadar aracı doğru kullanmak zorundasınız. Oyun içerisinde 50 den fazla bölüm bulunmakta olup birçok hareketli platformdan bitiş noktasına ulaşmak için büyük çaba harcamak gerekiyor.

Oyun içerisinde araç özelleştirme sayesinde aracın rengini değiştirebilir, ülke bayrakları ekleyebilir ve farklı tasarımlar katabilirsiniz. Park etme simülatörü ile park yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Oyun içerisinde sürekli reklam görüntüleri bulunmayarak heyecanlı bir oyun zevki yaşatmaktadır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
31 kez indirildi