Dr. Panda Şehirde: AVM

Dr. Panda Şehirde: AVM

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiDr. Panda
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Dr. Panda Şehirde: AVM

Android uygulaması için tasarlanmış eğlenceli ve güzel bir oyun Dr. panda şehirde: Avm oyunu ile tam bir alışveriş çılgınlığı yaşayacaksınız. AVM içerisinde gezinerek keşfedecek ve çılgınlar gibi alışveriş yapacaksınız. Çocuklar için oldukça güzel ve eğitim amaçlı olan bu oyun sayesinde öğrenme kabiliyetleri artacak ve güzel vakit geçirecekler. Dr. pandanın bir başka versiyonu olarak AVM içinde gezintisi ile çok eğleneceksiniz.

Oyunun Hikayesi

Arkadaşlarınızla birlikte alışveriş yapmanın heyecanını yaşayabilir, kuaför salonunda farklı tarzlar deneyebilirsiniz. Dr. panda Şehirde: AVM ile yapabileceklerinizin sınırı yok. Her köşeden ayı bir sürpriz çıkarak sizleri şaşırtıyor. Hediye paketlerinin hepsini bulmaya çalışacak ve birbirinden ilginç kostümleri deneme imkânı bulacaksınız. Yemek yiyebilir, sinema izleyebilir ve fotoğraf çektirebilirsiniz. Keşfedeceğiniz birçok dükkân bulunuyor.

Oyundaki Yenilikler

Oyun çocukların gelişim amaçlı oynanması uygun güzel bir oyundur. Dr. panda şehirde: AVM oyunu ile 3 katlı avm’yi dolaşacak birbirinden ilginç dükkânları ziyaret edecek, 25 farklı kostüm deneye bileceksiniz. Hayvan dükkânında 15 farklı hayvan sizi bekliyor olacak.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
357 kez indirildi