Dort X 4Lu Oyunları

Dort X 4Lu Oyunları

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiLina Yarin
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Dort X 4lu Oyunları

Çizgi filmi ile çocuklar tarafından çok fazla sevilen 4×4 arkadaşlık maceralarının anlatıldığı güzel ve eğlenceli bir çizgi filmdir. Sevilen çizgi filmin dort X 4lu oyunları bulunmaktadır. Andarid sistemler için uygun olan bu oyun ile çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Sürüm 1.6 için uygundur. Word Games tarafından sunulmuş bir oyundur.

Oyunun Amacı Nedir

Köyünde güzel vakit geçiren 4×4’lü ve arkadaşları momo güzel oyunlar oynarken gökyüzünün kararması ile yıldırımlar gökyüzünü dolduruyor ve altınları ile köydeki bütün arkadaşlarını canavarlar kaçırıyor. Dort X 4lu oyunları ile 4×4 arkadaşlarını kurtarmak için oyun içindeki engelleri aşmayı başarmaya çalışacaklar. Birçok çizgi film kahramanı bu oyunda pepe, kuzucuk, keloğlan, İstanbul muhafızları, harika kanatlar, hapşuu, maya, niloya ve elifin düşleri gibi birçok karakteri içinde barındırıyor. Oyunda sizinde desteğiniz ile 4×4 arkadaşlarını kurtarabilecek mi?

Oyun Nasıl Oynanır

Oyunun amacı seviye geçmek ve oyunun sonun kadar koşmaktır. Dort X 4lu oyunları ile çok eğleneceksiniz. Oyun oynamak için ekrana dokunmanız yeterli, atlamak için ekrana dokunmanız yeterli ve çok fazla altın toplamanız gerekmektedir. Reflekslerinizin kuvveti sayesinde oyunda seviye atlayabilirsiniz. Oyunun sonuna kadar koşup oyunu tamamlayabilirsiniz.

Oyunun Genel Özellikleri

Oyunun genel özellikleri çocuklar için uygundur. Dort X 4lu oyunları şiddet içermez. Yüksek kaliteli grafikler içerir. Telefon ve tabletten oynanabilir. Güzel bir macera oyunudur.

 

 

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
19 kez indirildi