Crazy AA Aksiyon

Crazy AA Aksiyon

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiEdward Newgate
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Crazy AA

Eğlence kategorisi içerisinde yer alan her uygulama teknoloji severlerin ilgisini çekiyor. Mobil cihazı olan ve bu cihazda Android bulunan herkesin indirebileceği bir diğer eğlence uygulaması da AA’dır. Çocukların, gençlerin, yaşlıların aktif şekilde oynayabileceği bu oyunda dikkat oldukça önemlidir. Oyuncu dikkatli ve hızlı olduğu müddetçe kazanabiliyor. Bir arka planın üzerine koyulan yuvarlağın çevresine birçok ok isabet ettirilmelidir.

İlk olarak ok sayıları daha azdır ancak aşama aşama okların sayısı arttırılıyor. Kişi oyunda kazandığı müddetçe ok isabet ettirme sayısı da beraberinde yükseliş gösteriyor. Yuvarlağın ortasında kişinin o an ki atması gereken ok sayısı yazıyor. Ancak iki ok üst üste denk gelirse ne yazık ki kişi kaybetmiş sayılıyor ve o leveli tekrar oynaması gerekiyor.

Kolay Yükleniyor

Eğlenceli, dikkat, sabır ve hız isteyen bu oyunu Android mobil cihaz kullanan kişiler ücretsiz şekilde indirebiliyor. Eğer oyunda iyi giderse 1200. seviyeye kadar artış söz konusu olabiliyor. Ayrıca oyunu oynayan farklı kişilerle de tanışma şansı yakalanabiliyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
26 kez indirildi