Cop Cars Superhero Stunt Simulator

Cop Cars Superhero Stunt Simulator

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiWe Play Studio
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Cop Cars Superhero Stunt Simulator

Android oyun 4.0 ve üzeri için uygundur. We play Studio tarafından sunulmuştur. Oyun 3D özellikli simülatör oyunu olup birçok kesim için oynanması uygundur. Süper kahramanlar ile polis otomobilleri kullanabilecek, renk grafikleri ve inanılmaz ortamlar ile bağımlılık yapabilecek bir oyun. Yüksek, orta ve hassas sürüş özellikleri bulunmaktadır. Süper ses efektleri ile cop cars superhero stunt simulator kredi ve puan kazanarak ilerleyeceksiniz.

Oyun Özellikleri

Tamamen süper kahramanlar ile dolu oyun içerisinde ilginç ve keyifli polis arabaları bulunuyor. Süper kahraman polis arabaları eğlenceli dublör seçenekleri ile daha eğlenceli hale geliyor. En sevdiğiniz süper kahramanları seçerek oyunun zevkini çıkarın. Otomobilin hızını kontrol altın alarak sürüşünüzü daha keyifli hale getirebilirsiniz. Her süper kahramana özel tasarlanmış farklı renkte otomobil seçeneği bulunuyor.

Atlama rampaları ve futbol topları biçiminde engeller ile karşı karşıya kalacak ve bu zor engelleri aşmaya çalışacaksınız. Yetenekli süper kahraman polis memuru olmak için oyun kurallarına uymak ve engelleri aşmak zorundasınız.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
21 kez indirildi