Clash Royal Private Server

Clash Royal Private Server

LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiSupercell
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Clash Royal Private Server Apk İndir

Mobil oyun dünyasının en iyi oyunlarından olan Clash Royal, Clash of Clans’ında yapımcısı olan Supercell tarafından geliştirilmiş ve yayınlamış olan mobil online strateji oyunudur.

Clash Royal Android işletim sistemi sahibi akilli telefonlar veya tabletlere ücretsiz indirip oynayabileceğiniz kart ( strateji) oyunudur.

Oyun Hakkında Genel Bilgi

Clash Royal’de Clash of Clans oyunun renkli dünyasına misafir oluyorsunuz ve bu dünyada rakiplerinizle savaşarak onları düellolarda alt etmeye çalışıyorsunuz. Oyun strateji üzerine kurulu ancak yapı olarak köy kurmuyor biriktirdiğiniz kartlarla savaşlara online savaşlara giriyorsunuz. Oyunda kendi savaş klanınızı oluşturabiliyor ve bu klanda sahip olduğunuz kartları paylaşabiliyorsunuz. Online savaşlarda kazanmak için rakibin kulelerini yıkıp krallarını öldürmeniz gerekiyor.

Oyunda rakiple savaşıp düelloyu kazanmak için ise özel kartlarla donatılmış kartlardan destek alıyorsunuz.

Clash Royale Ve Clash of Clans Karşılaştırması

Clash of Clans oyunundan tanıdığınız kahramanlar, büyüler, silahlar ve özel güçler Clash Royal oyununda karşınıza kart olarak çıkıyor. Bu bakımdan Clash Royale oyununda Clash of Clans oyunundaki karakterler ve daha fazlası bulunduğunu söylemek gerekiyor.

Clash Royale oyununda yer alan kartlar kendilerince istatistiklere ve özelliklere sahipler.Bu kartlar özellikleri bakımından sahip oldukları avantaj ve dezavantajlar ile oyunu oynarken nasıl bir strateji izlemeniz gerektiği hakkında size yardımcı oluyor. Oyunda oyuncular bu kartları kullanarak hamle yaparken rakiplerinin hamlelerini de göz önünde bulundurmak zorundalar. Bu düello kazanmak için bir strateji geliştirmelerine yardımcı olacak etkili hamle yapabilmelerini sağlayacaktır. Yine de oyunda elinizde bulundurmuş olduğunuz kartları geliştirip güçlendirebiliyor ve kart destenizi de artırabiliyorsunuz.

Clash Royale de size verilen sandıkları açarak birçok özel ödül sahibi olma şansınız var. Bu sandıklardan yeni kartlarda elde edebilmektesiniz.

Elinizdeki kartları geliştirerek efsane bir deste oluşturabilirsiniz bu da size zor rakiplerinizle olan mücadelenizde katkı sağlayacaktır. Zira dişli rakiplerinizi yenmek için Efsane Bir Desteye sahip olmanız gerekebilmektedir.

Özellikler

– Her yerde gerçek zamanlı olarak online oyun.

– Ödüllerin kilidini açmak, güçlü yeni kartlar elde etmek ve elinizde bulunanları geliştirmek için sandık kazanın.

– Savaşı kazanmak için nihai savaş destesini oluştur.

– Bir klan oluştur. Kendi savaş topluluğunu oluştur ve kartlarını paylaş.

– Klan arkadaşlarına özel çekişme ile meydan oku ve onlarla savaş.

– Rakiplerinin kulelerini yıkarak kazan ve Destansı taç sandıkları kazanmak için ” Taç Kazan ”

– Birden çok arenada ilerle ve en tepeye doğru tırman.

– Kart koleksiyonu oluştur ve kartlarını maksimum güç için yükselt.

– Dünyanın her yerinden oyuncularla savaş, savaşı kazan ve onların sahip oldukları kupaları al.

– TV Royale’de en iyi çekişmeleri izle ve doğru savaş taktikleri geliştirerek savaşlarda şansını artır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
91 kez indirildi