Candy Crush Saga Hilesi

Candy Crush Saga Hilesi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiKing
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Candy Crush Saga Hilesi

Akıllı telefonlar ve Facebook üzerinden oynanabilen bulmaca türüne benzer bir oyun çeşididir. People’s Choice Awards for Favorite Mobile Games ödülünü almıştır. App Data verilerine göre 45 milyon kişinin her ay belirli aralıklarla bu oyunu indirdiği ve üreticisine günde 633.000 dolar gelir sağladığını düşünülmektedir. Son güncelleme tarihi olan 03.11.2016 tarihinden sonra takılma yapan bölümlerdeki sorunlar giderilmiş, ek olarak 15 bölüm daha eklenmiş ve yeni özellikler yüklenmiştir.

Nasıl Oynanır?

Seviye atlamalı ve aşamalı şekilde devam eden bu oyun en az 3, en fazla 5 şekeri yan yana getirip patlatarak oynanır. Puan kazanmak için seviyelerde bütün şekerleri verilen süre içerisinde bitirmek ve jöleyi temizlemek gerekmektedir. Peki, küçük büyük herkesin kendine çeken ve bağımlılık yapan zekâ geliştirici özellikleriyle bilinen bu oyunun bir sonu var mıdır ve zor seviyelerini atlamak için bir hile, taktik uygulayabilir miyiz?

Candy Crash Saga Hilesi ve Püf Noktaları

Oyunu hızlı bir şekilde bitirmek için en iyi yol oynamaya en alttan başlamaktır. Alttaki şekerleri patlatarak başlamak üstteki şekerlerin daha hızlı gelmesini ve renklerin daha kolay birleşmesini sağlar. Bunun haricinde iki adet paketlenmiş şekeri yan yana getirmeye çalışmak ve aynı anda patlatmak daha çok jöle temizlemeyi kolaylaştıracaktır. Bir tura başlarken çikolata yediyseniz, çikolata bir sonraki aşamaya geldiğinizde tekrardan yenilenmeyecektir. Bunun için tura başladığınız da ilk hedefiniz çikolatayı yemek olmalı. Böylece tür boyunca daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Oyunu hızlı ve başarılı bir şekilde oynayarak son seviye olan 650. bölüme ulaşabilirsiniz. Ayrıca seviyeleri tamamen bitiren kişi YouTube kanalında videosunu yayınlamış ve milyonlarca tıklanma alarak çoğunluğun ilgisini çekmiştir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
27 kez indirildi