Cam Chat

Cam Chat

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiHOLLA
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

CamChat – meet new friends via random video chat

Yeni insanlarla ve yeni kültürlerle tanışmak, yeni arkadaşlıklar edinmek CamChat ile mümkün hale geliyor. Rastgele görüntülü sohbet özelliği ile dünyanın her yerinden anında yeni arkadaşlıklar edinilebilir. Kullanım açısından son derece kolay ve anlaşılır bir yapıda olan CamChat, farklı bölgelerden farklı dillere sahip binlerce üyeyi bünyesinde barındırıyor. Sosyal aktiviteyi canlı tutmak ve yeni dünyalar keşfetmek açısından, CamChat’ ın büyülü dünyası kullanıcılara açılmış durumda.

Anında Görüntü Özelliği ve Cinsiyet Filtresi

Anlık görüntü sağlaması yönüyle, saniyeler içinde yeni insanlarla bağlantı kurulabiliyor. Bu kapsamda, yeni bir arkadaş edinmek için dakikalarla bağlantı kurulmasını beklemeye gerek kalmıyor. CamChat’ ın cinsiyet filtreleme özelliği sayesinde, rastgele kişiler ile bağlantı kurulamıyor.

Kullanıcı hangi cins ile bağlantı kurmak istiyorsa, onu seçme hakkına sahip oluyor. Sohbet geçmişinin de kaydedilme özelliğinin olduğunu belirtmek gerekiyor. Yeni bir arkadaş edinen kullanıcı, dilerse o kişi ile yapmış olduğu tüm görüşmeleri arşivleyebilir ve dilediği zaman sohbeti tekrar görüntüleyebilir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
14 kez indirildi