Call Of Modern Warfare : Secret Agent FPS

Call Of Modern Warfare : Secret Agent FPS

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiDGStudios
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Call Of Modern Warfare Secret Agent FPS

Aksiyon oyun severler için Android uygulamada oynayabilecekleri nefes kesen bir macera aksiyon oyunu Call Of Modern Warfare Secret Agent FPS. Rehineleri kurtarmak için teröristler ile amansız bir mücadeleye girerek adrenalin seviyeniz en yükseğe çıkacaktır.

Birbirinden farklı ve güçlü silah modelleri ile en iyi silahları elde edebilir, ayarlanabilir görüntü ile normal kalite ve yüksek kalite seviyelerinde ayar yapabilir ve bu şekilde cihazınızda ekran veya görüntü donması yaşamadan oynayabilirsiniz.

Kötülere Karşı Mücadele Edin ve Dünyayı Kurtarın

Call Of Modern Warfare Secret Agent FPS oyunu içinde, gelişmiş savaş alanlarında kötülere karşı mücadele ederek ellerinde ki rehineleri kurtarın ve dünyayı kötülerden temizleyin. Yapacağınız gizli görev ile düşman hattına girerek teröristleri etkisiz hale getirip onların komutanlarını yok edin ve kahraman olun.

Gelişmiş ses efektleri, 3D görüntü ile gerçek bir çatışma deneyimi içinde bulacağınız ve sizde bağımlılık yaratacak olan Call Of Modern Warfare Secret Agent FPS Android aksiyon oyunları içerisinde sizin favori oyununuz olacak.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
12 kez indirildi