Bu Hangi Şarkı?

Bu Hangi Şarkı?

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiCetCiz Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Bu Hangi Şarkı? – 2017 Türkçe Hit Şarkılar

“Az mı Çok mu Oyunu” oyununu üreten firmanın yeni oyunlarından bir tanesi olan Bu Hangi Şarkı? – 2017 Türkçe Hit Şarkılar oldukça zevkli oyunlardan bir tanesi olarak Google Play Store mağazasında oyun severleri bekliyor.

Bu Hangi Şarkı? – 2017 Türkçe Hit Şarkılar İpuçları

Oyun içerisinde verilen şarkının sözleri üzerinden şarkını adını tahmin etmeye çalışacak olan oyun severlere aynı zamanda çeşitli ipuçları da veriliyor. “1 Harf Sil”, “1 Harf Aç”, “Tüm Gereksiz Harfleri Sil”, “Testi Çöz” şeklinde yer alan ipuçlarından şarkını adına ulaşılabiliyor.

Bu Hangi Şarkı? – 2017 Türkçe Hit Şarkılar İçindekiler

Şarkı listesine dair oyun bilgilerinde de ufak bir ipucu veren üretici firma Türkçe rock şarkılar, Türkçe pop şarkılar ve Türkçe rap şarkılar olmak üzere 2017 yılında çıkarılmış olan bütün şarkıları listede bulunduruyor.

Bu Hangi Şarkı? – 2017 Türkçe Hit Şarkılar Nasıl Oynanır

Oyunu oynayabilmek için mağazadan veya .apk şeklinde internet sitesinden indirme sağlamak mümkündür. Oyun indirildikten sonra verilen şarkı sözlerinden yola çıkılarak şarkının adı tahmin edilmeye çalışılır. Alt kısımda verilen harfler sıralı bir şekilde dizilerek şarkının adı ortaya çıkarılır.

Bu Hangi Şarkı? – 2017 Türkçe Hit Şarkılar Teknik Özellikleri

CetCiz Games firması tarafından üretilen bu oyun 4.1 ve üzeri Android sürümlerinde çalışmaktadır. Oyunun son güncellenme tarihi 15 Kasım 2017 olup, 1.09 sürümü ile birlikte oyun severlerin kullanımına sunulmuştur.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
19 kez indirildi