Bottle Flip Challenge 4

Bottle Flip Challenge 4

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMilux
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Bottle Flip Challenge 4

Serinin dördüncü oyunu olan ve aynı üretici firmadan çıkan oyun şişe kapakları ile meydan okuma oyunudur. Şişeyi havada çevirerek masaya dik bir konumda konulması için oyuncuya şans tanıyan oyun içerisinde birbirinden farklı seviyeler yer alır.

Bottle Flip Challenge 4 Nasıl Oynanır?

Oyunun oynanış biçimi oldukça kolay olmakla birlikte ilk önce Android işletim sistemine sahip olan bir cihaza oyunun indirilmesi gerekir. İndirme işlemi için Google Play Store uygulaması ya da web kaynaklı sitelerden. apk şeklinde bir indirim yapılabilmektedir. İndirildikten sonra oyuna giriş yapılabilir.

Bottle Flip Challenge 4 Özellikleri

80 farklı içecek şişesinin bulunması, yeni süslemeler, “deal with it” videoları, 20 adet farklı masa, yeni öğeler, ticaret kartları, flip trick shot’lar ve kişisel hayatını arkadaşlarınla paylaşma gibi birçok özellik oyunda mevcuttur.

Bottle Flip Challenge 4 Free

Tamamen ücretsiz olan bu oyunu cihazınıza indirdikten sonra her hangi bir internet bağlantısına gerek duymadan Wi-Fi olsun ya da olmasın dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Bottle Flip Challenge 4 Teknik Özellikleri

Milux oyun üretici firma tarafından sunulan bu oyun 4.1 ve üzeri sürümlerde oynanabilmektedir. Oyunun son güncellenme tarihi 4 Aralık 2017 olup, güncel olan sürümü ise 1.5 olan sürümüdür. Oyun içerisinde satın alınabilecek ögelerin fiyatları 9,09 – 179,99 TL arasında değişmektedir.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
18 kez indirildi