Boom Beach Sınırsız Elmas Hilesi

Boom Beach Sınırsız Elmas Hilesi

LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiSupercell
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Boom Beach Sınırsız Elmas Hilesi Apk İndir

Supercell tarafından iOS için oluşturulan yeni bir oyun olan Boom Beach, supercell’in üçüncü oyunudur ve şimdilik sadece Türkiye gibi seçilmiş ülkelerde oynanabiliyor. Boom beach, şeytani düşman black guarda karşı oynanan bir savaş stratejisi oyunudur. Oyun stratejisi, askeri güçlerin adalara yerleştirilmesi, kölelerin özgürleştirilmesi ve saklı güçlerin bulunarak kullanılması üzerine kurulmuş. Oyunun tüm özellikleri, çevrim içi satın almalarla etkinleştirilerek kullanılabiliyor. Oyun, boom beach sınırsız elmas hilesi apk indir yazıldığında, bitmeyen elmasa sahip olarak indirilebiliyor.

Oyuna Nasıl Başlanıyor

Boom beach oyununa başlamak oldukça basit gerçekleşiyor. Daha önce süpercell’in clan çatışmasını oynayanlar, bu oyuna da kolayca alışıyor. İlk olarak, boom beach sınırsız elmas hilesi apk indir yazılıp oyun indirildikten sonra, ilk seviye olarak, ana karargah, sawmill (marangozhane), residence (ev) ve 1.600 altın, 400 ağaç ile 50 elmas sahibi olunarak başlanıyor. Sistem oyunla ilgi kısa bir açıklama yapıyor ve oyuncudan şehir ismini belirlemesini istiyor.

Bu seçim önemli çünkü bir daha kolay kolay değiştirilemiyor. İsim seçiminden sonra, oyuncudan bir keskin nişancı kulesi satın alması isteniyor. Bu işlemin ardından oyuncunun üssüne düşman kuvveti saldırı yapıyor. Daha sonra birlik ve savaşçılar yetiştirmek için yerler oluşturuluyor. Bu işlemden sonra ilk black guard adasına gidilebiliyor, tekrar üsse dönünce binaların güncellenmesi unutulmamalıdır. Artık oyuncu bundan sonra savaşın içindedir ve yönlendirici yardımı yoktur.

Üretim Ve Ekonomi Binaları

Oyundaki ekonomi ve üretim binaları şunlardır; altın üreten barakaya benzer bina olan residence altın üretimi yapıyor ve bina geliştikçe ürettiği altın miktarı da artıyor, bina inşa etmek için gerekli odunu üreten sawmill geliştirilerek odun üretim miktarı da arttırılmalıdır. Yedinci seviyede yapımına müsaade edilen quarry taş üretimi yapıyor ve taşlarda binaların geliştirilmesinde kullanılıyor, onuncu seviyede kilidi açılan demir madeni de gerekli olan demirin üretimi için çok önemli.

Savunma Binaları Ve Görevleri

Oyundaki savunma binalarının başında keskin nişancı kulesi geliyor, kuledeki keskin nişancılar birliklere ağır hasar veriyor ve kulenin seviyesinin artması ile verdiği hasarın miktarı da artıyor. Topçu gibi görev yapabilen mortar ise, parça tesiri ve menzili ile saldırı yapan düşman birliklerine büyük çapta zarar verir. makineli tüfekler ise orta menzil için düşmana hasar vermeye yarıyor ve geliştikçe gücü artıyor. Toplar, zırhlı araç ve tanklara ağır hasar vermek için kullanılıyor ve mutlaka seviyelerinin artması gerekiyor. ateş kuleleri düşman piyadesinin toplu imhasını sağlıyor. Boom topları ise tanklara en büyük hasar vermeye yarıyor. Roket lançerleri ise uzun mesafeli savunma silahı olarak görev yapıyor.

Birlikler

Ana unsur olan piyade birlikleri her düşman unsuru ile savaşabilir, daha büyük zararlar engelleyebilen ağır birlikler, düşmanın üssüne ağır zarar verebilen zooka birlikleri, kabile savaşçıları, tanklar ve sağlık personeli oyuncunun ana unsurlarını oluşturuyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
85 kez indirildi