Bilgi Yarışması – Kelime Oyunu

Bilgi Yarışması – Kelime Oyunu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMitani
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Bilgi Yarışması – Kelime Oyunu

Teknolojinin gelişimi ve akıllı telefonların aktif biçimde kullanılmasından dolayı telefonlar da her gn yeni bir uygulama ve oyun çıkıyor. Biraz genel kültür bilgisini ölçmek birazda arttırmak amaçlı olarak bilgi yarışması – kelime oyunu çok tercih ediliyor.

Nasıl Yükleniyor

Bilgi yarışması – kelime oyunu akıllı telefona yüklemek oldukça basit. Akıllı telefonun google play bölümünden uygulamalardan bu ismi yazıp ara denildiğin de oyun çıkar ve daha sonra yükle demek yeterli.

Ücretli mi

Bilgi yarışması – Kelime Oyunu ücretli bir oyun değildir. Google play aracılığı ile ücretsiz telefona yüklemesi yapılır. Daha sonra istenildiğinde açılıp oynanabilir. Yüklemek ücretli olmadığı gibi oynamak da ücretsizdir. Sadece yüklerken ve oynarken internet erişimi gerekmektedir.

Oyunun İçeriği

Bilgi yarışması – kelime oyunu içeriği adı gibi bilgi sorularından oluşuyor. Sorular, çoktan seçmeli, boşluk doldurma ve doğru mu yanlış mı şeklinde olan bölümlerden oluşuyor.

Sorular Zor mu

Bilgi yarışması oyunları çeşitli alanlarda sorulardan oluşur ve ilk sorulan sorular genelde kolaydır. Kolaydan zora doğru sorular ilerler. Soruları doğru olarak cevaplamak için biraz bilgi sahibi olmak gerekse de bilgi yarışması – kelime oyunu oynandıkça zamanla iyi sonuçlar alınacaktır. Yani bu oyun oynandıkça kişinin bilgi dağarcığı artacak ve genel kültür seviyesi daha yukarı seviyelere çıkacaktır. Hem keyifli hem de yararlı bir oyun.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
16 kez indirildi