Bilgi Maratonu – Dünya Turu

Bilgi Maratonu – Dünya Turu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGripati Digital Entertainment
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Bilgi Maratonu – Dünya Turu

Oyun, farklı kültürleri tanımak isteyenler ve dünya çapındaki kültürler ve ülkeler hakkında bilgi sahibi olmayı amaçlayanlar için oldukça hoş bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda adeta sanal bir dünya turu niteliği taşıyan oyunda her ülkeye ait farklı farklı konularda ilginç bilgiler yer alıyor. Oyunun temel amacı ise sorulara doğru cevaplar vererek koşmaya devam etmek.

Oyunda İlerlemek

Oyunda ilerlemenin tek yolu ülkeler hakkında yöneltilen sorulara doğru cevaplar vererek koşuyu sürdürmek. Bu şekilde kilometrelerce ilerlemek mümkün. Böylelikle dünya da sanal yoldan keşfedilmiş olunuyor. Farklı kategorilerdeki ilgi çekici soruları cevaplayarak bu maratonu tamamlamak amacıyla geçirilecek keyifli dakikalar oyuncuları bekliyor.

Sorulara Has Yazılan Yorumlar

Oyuncular için büyük özenle hazırlanmış binlerce farklı soru ve onlarca farklı kategori oyuncuları bekliyor. Aynı zamanda bu sorulara her geçen gün yenileri de katılıyor ve böylelikle soru arşivi git gide genişliyor. Üstelik bazı sorulara ait eğlenceli yorumlar da hem dinlendiriyor hem de kullanıcının bilgi hazinesini ciddi ölçüde genişletiyor. Özetle oynamak için genel kültür gerektiren bu oyun oynayanın genel kültürünü daha da artırıyor.

Uzmanlık Alanına Yönelik Kategori

Oyun oynanırken kullanıcı kendisinde bir uzmanlık alanı belirliyor ve maraton esnasında yöneltilen sorular bu kategoriye uygun oluyor. Bu eğlenceli ve bilgilendirici kategoriler arasında genel kültür ve müzik gibi kategoriler de mevcut.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
16 kez indirildi