Bi Kelime – Kelime Bulmaca Oyunu

Bi Kelime – Kelime Bulmaca Oyunu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiDuykan BAKAY
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Bi Kelime – Kelime Bulmaca Oyunu

Android uygulamalı oyunlar bugün büyük küçük demeden herkesin ellerinden düşürmediği ve beğeniyle oynadığı birçok oyunu içeriyor. Bunların arasında dövüş, savaş, spor ve zeka oyunları gibi çeşitler bulunuyor. Özellikle bulmaca oyunları zeka gelişimi açısından oldukça önemlidir.

Harika Bir Zeka Oyunu

Hemen hemen her yaşa uygun olan bi kelime kelime bulmaca oyunu, hem zeka gelişimini sağlayan hem de oynarken sizleri eğlendirecek türdedir. Sizde boş zamanlarınızda bu güzel zeka oyununu indirerek eğlenceye doyabilirsiniz.

Oyunun Amacı

Oyundaki amaç, size verilen konuyla ilgili kelimeyi kısa sürede bulmanızdır. Bazen zor bazen kolay kelimeler karşınıza çıkabilir. Sizde kutucukların içerisinde gizlenmiş olan ilgili kelimeyi bulduktan sonra o kelimeyle ilgili kutucuklara basarak sonuca gidebilirsiniz. Üstelik bi kelime kelime bulmaca oyunu sizin için her seviyede eğlenirken zeka gelişiminizi sağlar.

Seviyeler

Oyunda bildiğiniz kelime sayısı arttıkça seviyelerde gittikçe zorlaşıyor. Ayrıca oyunda sürekli olarak yeni güncellemeler yapılıyor. Bu sayede siz de oyunu takip ederek yeni bölümler eklendiğini görebilirsiniz.

Ücretsiz Oyna!

İster evinizde isterseniz otobüste, işe giderken veya gezmeye giderken kısa süreli de olsa sizi eğlendirebilecek muhteşem bir oyundur. Üstelik oyunu internetten bir kere indirdikten sonra tekrar internete gerek kalmadan ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Eğer sürekli bulmaca çözen biri isen bu oyun tam senin aradığın tarzdadır. Eğer android oyunları içerisinde bulmaca oyunu arıyorsanız bir kelime bulmaca oyunu kesinlikle doğru tercihtir.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
31 kez indirildi