Benim Konuşan Tom Kile Apk Son Sürüm

Benim Konuşan Tom Kile Apk Son Sürüm

LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiOutfit7
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Benim Konuşan Tom Hile Apk Son Sürüm

Özellikle çocukların severek oynadığı konuşan Tom, neredeyse bütün tablet ve telefonlarda oynanabilmektedir. Keyifli zaman geçirmek isteyenlerin, küçük mutluluklar arayanların adresi olan küçük fakat sevimli bir oyundur.

“Benim Konuşan Tom” Oyun İçeriği Nedir?

“Benim konuşan tom” oyunu küçük bir kedi vasıtasıyla gerçekleşir. Sanal kedi acıkır, susar, banyo yapmak ister, dişleri kirlenir, tuvaleti gelir, uykusu gelir, sevilmek ve mutlu olmak ister ve siz bütün ihtiyaçlarını karşılarsınız. Eğer ihmal ederseniz telefon ya da tabletten size kendini hatırlatır. Bunu da tuhaf bir ses çıkartarak duyulmasını sağlar. Çocukların çok sevdiği bu oyun devamlı takip edilen popüler bir oyundur. Karşıdaki kişinin konuşmasını birebir kaydederek daha ince bir tonda geri söyler yani sizi taklit eder. Oyun içeriğinde belirli aşamalara gelindikten sonra kıyafet değiştirme, altın kazanma gibi ödülleri gerçekleşir. Oyun içerisinde oyun barındırır. Farklı küçük oyunlarını sizin oynamanızı ister. Renkli toplar, balık gibi değişik minik oyunlara yer verilmiştir. Oynadığınız oyunlardan ödüller kazanırsınız.

“Benim Konuşan Tom” Ücretli Midir?

Oyuna devam edersiniz fakat yine de yeterli miktarda toplayamadığınız altınlar için ya da farklı ihtiyaçlarını karşılamak için ücret ödenmeniz beklenir. Örneğin alışveriş tuşuna bastığınızda sanal bir mağazanız olur. Oradan birkaç ürün dışında alacağınız ürünler kitlidir. Çünkü onları alabilmek için yeterli seviyede değilsinizdir. İşte o zaman devreye kredi kartları girer. Benim konuşan tom hile apk son sürüm ile yani sınırsız olarak para hileli oyun indirerek ücret ödemenin de önü kesilmiş oluyor.

Benim Konuşan Tom Hile Apk Son Sürüm Nedir?

Sürekli olarak talep dolayısıyla güncellenen “benim konuşan tom” oyunu ücretli indirmenin kişilere maddi gider sağlamadan oyun zevki yaşatmaktır. İlk indirimi ücretsiz olarak gerçekleştirebilen, kademe atlayana kadar herhangi bir ücret talep etmeyen bir oyundur. Ücret ödemediğiniz ve kademe almadığınız sürece oyun belli bir noktadan sonra başa sarar. Sadece belirli başlı şeyleri yapabilirsiniz. Bunun önüne geçmek oyunun devamlılığını sağlamak için benim konuşan tom hile apk son sürüm çıkarılmıştır.

Oyun Hangi Cihazlarda Çalışır?

Benim konuşan tom hile apk son sürüm android telefon ve tabletlerde rahatlıkla indirilip oynanabilir. Masaüstü telefonlarda ve tabletlerde de kullanım sağlayabilirsiniz. Benim konuşan tom hile apk son sürüm ile grafikler ve ses düzeneği 3D olur. Daha zevkli oyun sağlanırken gerçekmiş gibi his yaratır. Herhangi bir oynama zorunluğu yoktur. Dilediğiniz zaman tercih ettiğinizde oyunu oynarsınız. Çok keyifli herhangi bir eksi yönü olmayan, yetişkinlerin dahi severek oynağı bir oyun türüdür. Benim konuşan tom hile apk son sürüm sayesinde de bir aşamayı rahatlıkla geçebilir kedinizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Belirli aşamalar sonrasında hediyeler de kazanırsınız. Sizi mutlu edecek küçük bir ayrıntıdır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
21 kez indirildi