Benim Konuşan Kedi Inna

Benim Konuşan Kedi Inna

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiSofia_Soft
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Benim Konuşan Kedi Inna

Hayvan oyunları seven çocuklar için harika tasarlanmış bir evcil hayvan oyunudur. Kedi seviyorsanız bu oyun tam sizin için tasarlanmış eğlenceli bir oyundur. Benim konuşan kedi ınna oyunu ile çocuğunuz oyun oynarken çok daha mutlu olacak hayvanlarla bağını güçlendirecektir. Çocuklar için uygun olan bu oyunda kediniz sizin söylediğini sevimli bir sesle tekrar edecektir. Bu kedi oyunu tam size göre eğlenceli ve güzel.

Konuşan Kedi Özellikleri

Kediniz ile harika vakit geçirmek için ona yemek yedirebilir, giydirebilir, uykusu geldiğinde uyutabilirsiniz. Sizinle konuşmasına izin verin söylediklerinizi tekrar ederek eğlenebilirsiniz. Kıyafet değiştirmekten hoşlanan kediniz için sık kıyafet değiştirerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Benim konuşan kedi ınna ile harika bir ev tasarlayabilir, görevleri yerine getirerek paralar kazanabilir ve yeni eşyalar alabilirsiniz. Yeni eşyalar ve kıyafetler kedinizi çok mutlu edecektir. Kedinizi gün içinde acıktığında besleyebilir ve banyo yaptırabilirsiniz. Yemeği bittiğinde yemek almak için para kazanmalısınız.

Oyun Genel Bilgileri

Tamamen ücretsiz olan bu oyun kızlar ve erkekler için özel olarak tasarlanmış çok eğlenceli bir oyundur. Benim konuşan kedi ınna ile çocuklarınız kedileri daha fazla sevecektir. Yapmanız gereken oyun içerisinde onu mutlu etmek, aç olduğunda beslemek, kirlendiğinde yıkmak, tuvaleti geldiğinde tuvalete götürmek, uykusu geldiğinde ışığını kapatmak, onunla konuşmak ve para kazanmak.

Oyun Özellikleri

Oyun android 3.0 sistem için tasarlanmış bir oyundur. Sofia-soft tarafından geliştirilmiştir. 3 yaş ve altı için uygundur.

 

 

 

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
61 kez indirildi