Badland Apk Oyun

Badland Apk Oyun

LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiFrogmind
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Badland Apk Oyun İndir

Mobil dünyasında çok fazla oyun seçeneği bulunmasına rağmen, tüm oyunlar aynı kaliteye sahip değildir. Çoğu oyun için yetersiz denilebilecek kadar başarısızken, birçok oyun ise bu çizginin öteki tarafında yer alarak, kaliteli oyunlar listesine adını yazdırmayı başarmıştır. Grafik ve oynanış açısından oldukça üstün olan bu oyunlardan birçoğu başarılarının karşılığını alabilmektedir. Başarılı oyunlar listesinde yer edinen ve tasarım alanında ödül sahibi olan oyunlardan biri ise Badland.

Badland Oyununun Temel Amacı

2013 yılında Apple editörlerinin oylamasıyla, 2013 yılı en iyi tasarım ödülünü alan Badland, bir böceğin vahşi bir orman içerisindeki günlük macerasını anlatıyor. Karanlık sahnelerin yoğunlukta olduğu oyundaki temel amaç, ana kahraman olan böceği, ekran üzerinde kaybetmeden bir sonraki bölüme ulaştırmak. Anlatıldığında oldukça kolay bir oynanış izlenimi veren oyun, oynandığı zaman aslında işin renginin çok farklı olduğunu gösteriyor. Oyun içerisinde bulunan aşamalar, oyuncuları oldukça zorlayacağa benziyor.

Oyuncuları Bekleyen Aşamalar

Badland oyununun aşamalarından ilki olan ateş böcekleri, iki farklı türde beliriyor. Büyük olan ateş böceklerine dokunmasıyla birlikte, kontrol edilen böcek büyümeye başlıyor. Peş peşe gelen bu ateş böceklerine her dokunması ile birlikte, böcek hızla büyümeye devam ediyor ve hareket alanı daralıyor. Bu aşamanın ardından, böceğin karşısına bu kez küçük ateş böcekleri çıkmaya başlıyor. Küçük ateş böceklerine dokunduğu zaman ise, tam tersi olarak gitgide daha fazla küçülüyor. Böceğin küçülmesi oyun için bir avantaja dönüşüyor. Çünkü böcek yerden daha hızlı yükselme özelliğine sahip oluyor. Aşamalar geçildikçe, farklı böcekler de oyuna dahil olmaya başlıyor. Bu böceklere dokunduğu zaman ise böcek klonlar haline geliyor. Ancak, oluşan bu klonlar kontrol edilen böcek kadar dayanıklı olmuyor. Aşama geçilene kadar korunan klonlar, oyuncunun başarıları arasında sayılmaktadır. Oyun içerisinde ortaya çıkan mavi gözlü böcekler ise, böcekle temasa ettiği zaman hareket hızını arttırıyor.

Oyun Puanlaması

Badland oyunu iki ana bölümdür. Bu bölümler birinci ve ikinci gün olarak adlandırılmaktadır. Ana bölümün tamamlanması için, alt bölümlerin de tamamlanması gerekmektedir. İlk bölüm aşamaları tamamlanmadan diğer bölüme başlanabilmektedir. Ancak kendi bölümü üzerinde bulunan aşamalar tamamlanmadan diğer aşamaya geçilmemektedir. Her aşamada üç hedef bulunmakta olup, seviyenin tamamlanması için bu üç hedeften en az birinin yerine getirilmesi gerekmektedir. Oyun puanlaması üç yıldız üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca Game Center uygulaması üzerinden başarı listesi verilerek, bu listede bulunan görevlerin yerine getirilmesi talep edilmektedir.

Oyun Atmosferi

Badland oyunu, çoklu oyun desteğine sahip olup, karamsar bir atmosfer sunmasıyla birlikte, karamsar bir hissiyat oluşturmaktadır. Ancak bu karamsarlığa rağmen, oyuna bağlı çok fazla oyuncu kitlesi bulunmaktadır. Vahşi doğa merakı olan ve özellikle böceklere karşı ilgi duyan tüm oyuncuların kendilerini Badland’a kaptırması normal bir durumdur.

Oyunun İndirilmesi

Oyunun indirilmesi için arama motoruna badland apk oyun indir şeklinde yazılarak arama yapılması yeterlidir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
13 kez indirildi