Baby Ava Daily Activities

Baby Ava Daily Activities

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGameiMake
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Baby Ava Daily Activities

Eğitici ve öğretici özelliğe sahip oyun android 4.0 ve üzeri için geçerlidir. GameiMake oyun sunucusudur. Ailecek oynanabilen eğlence unsurları barındırın, çocuklar için uygun ve birçok faaliyeti bünyesinde bulunduran bir oyun türüdür. Hızlı öğrenme yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olarak bebek bakımının tüm inceliklerini eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz. Her türlü bakım faaliyetlerinin yanında yemek yedirerek bebeği besleyebilirsiniz. Baby Ava daily Activities çocuklar için uygun bir oyudur.

Oyun Özellikleri Ve Oynama

Bebek ava ile günlük yaşam içerisinde yapılması gereken tüm rutinleri birlikte yapabilirsiniz. Düzenli bir yaşam biçiminde gerekli olan tüm faaliyetleri içeren oyun el ve yüz yıkama, tırnak kesme, bebeğe banyo yaptırma, saç ve kıyafet tasarımı, yemek yeme, uyutma gibi birçok aktiviteyi beraber yapmanıza imkan sağlıyor.

Bebeğini düzenli yaşaması için gerekli tüm rutin işlemleri mutlu olması için sırası ile yapmanız gerekiyor. Çocuk bakıcısı olmanın en uygun yöntemleri arasında bulunan oyun ile hızlı öğrenme yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Ava’nın ağlamasına ve üzülmesine izin vermeyin.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
9 kez indirildi